Boşanma davasında yeni adet! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir yeni anlaşmasıyla şaşırttı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 28, 2023 Yorum Yok

Son periyotta magazin gündemini boşanma kararlarıyla sarsan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan Değişik bir ayrıntı daha ortaya atıldı. Boşanma davasına yeni adet dedirtecek cinsten bir İzah yapan meşhur çift, toplumsal medya mutabakatıyla gündeme geldi.

Birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti, boşanma kararlarıyla magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. Çiftin ayrılık kararı alması olayı için birçok neden ortaya atıldı. İkilinin savlara sessiz kaldığı bu periyotlarda şaşırtan bir durum daha gün yüzüne geldi. Özdemir ve Koç çiftti artık de toplumsal medya mutabakatıyla gündemde…

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

SOSYAL MEDYA MUAHEDESİ YAPTILAR

Evliliklerinin 8. ayı dolmadan boşanma kararı Meydan Ünlü çift Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, yaptıkları Değişik bir mutabakatla dikkatleri üzerine çekti.  Sabah Gazetesi’nin haberinde yer Meydan bilgiye nazaran, İkili toplumsal medya hesapları üzerinde Bir arada oldukları fotoğrafları silmeyecek. Resmi olarak boşanmanın gerçekleşmesinin akabinde fotoğraflar silinecek. Boşanırken bile bu kadar uzlaşarak ve anlaşarak boşanmaları takipçileri tarafından, “Madem bu kadar uyumlulardı neden anlaşamadılar”, “Bu mutabakatta yeni çıktı galiba” üzere yorumlarda bulundu.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Erkan Petekkaya daha Evvel hiç bu türlü görülmedi! çalgı çalıp müzik söyledi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir