Gülben Ergen’in eski eşi yalnız bırakmadı! Çocuklarıyla birlikte hastaneye ziyarete gitti!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 06, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi ​Gülben Ergen, sıhhat sorunu nedeniyle hastaneye yattı. sıhhat durumunu eski eşinin ve çocuklarının bulunduğu fotoğraf karesi ile yayınladı. Çocuklarının nihayet hali ve eski eşi Mustafa Erdoğan’ın da sanatçıyı yalnız bırakmaması gözlerden kaçmadı.

Şarkıcı Gülben Ergen geçtiğimiz günlerde zelzele bölgesini ziyaret etmişti. zelzele bölgesinden döndükten sonra rahatsızlandığı öğrenildi. Toplumsal medya hesabından sıhhat durumu ile ilgili İzah yaptı. Hastaneye Ergen’i ziyarete gidene eski eşi Mustafa Erdoğan ve çocuklarının fotoğrafını paylaşan sanatçı, takipçilerine sıhhat durumunun âlâ olduğunu bildirdi. 

 

Gülben Ergen

“SONUNDA VÜCUDUMU DEVİRMEYİ BAŞARDI”

Sosyal medya hesabından sevenlerine sıhhat durumu hakkında İzah yapan Gülben Ergen, “İyileşme yolunda süratle ilerleyen bir annenin hastane odasından bildiriyorum. Haftalardır acıyı en derinden hissedip, yaşayıp, görüp, içselleştiren, onu kabullenen ve onunla çaba eden ruhun elbette sonunda vücudumu devirmeyi başardı… Verdiğimiz haklı ortadan sonra konser verebilecek, sahneye çıkabilecek yaşama gücümü ve motivasyonumu da belirleyebildim. 25 Nisan’da işimin başında olacağım. Yeterliyim geçmiş olsun iletileriyle yormayın yüreğinizi bizim en Kıymetli şahsi problemimiz sarsıntıdır.”  dedi.

Gülben Ergen’in eski eşi ve çocukları;

Gülben Ergen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sosyal medyada viral olan anlar! Namaz kıldıran imamın üzerine çıkan kedi…​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir