Oğuzhan Koç’un yüzü gülüyor! Demet Özdemir ile boşanma aşamasında olan…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz Ağustos ayında nikah masasına oturarak hayatlarını birleştiren Ünlü oyuncu Demet Özdemir ve müzikçi Oğuzhan Koç çiftinden geçtiğimiz günlerde ayrılık haberi gelmişti. Geçtiğimiz günlerde objektiflere takılan boşanma evresindeki Oğuzhan Koç’un kameralara gülücükler saçması dikkat çekti.

Şu sıralar Adım Farah dizisiyle isminden sık sık bahsettirmeyi başaran Ünlü oyuncu Demet Özdemir, geçtiğimiz Ağutos ayında kendisi üzere oyuncu olan ve şarkıcı Oğuzhan Koç ile hayatını birleştirmişti. Ama aradıkları memnunluğu birbirlerinde bulamayan ikili geçtiğimiz günlerde aldıkları bir kararla 8 aylık evliliklerini bitirme kararı almışlardı. Geçtiğimiz günlerde objektiflere takılan boşanma kademesindeki Oğuzhan Koç, kameralara adeta gülücük saçtı.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

KAMERALARA GÜLÜCÜK SAÇTI!

Önceki gün Etiler’de elektrikli scooter sürerken görüntülenen Oğuzhan Koç’un boşanma kademesinden sonra yarım bıraktığı spora tekrar başladığı görüldü. Basın mensuplarını görünce kameralara gülücük saçan Koç, Konuşmayacak mısınız?” sorusuna “Sonra” yanıtını vererek oradan uzaklaştı.

Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç etiler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Anneannesini kaybeden Kadir Ezildi’den his dolu paylaşım! Gözyaşları sel oldu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir