Kayahan’ın kızı Beste Açar ‘Gönül Köşkü’ için harekete geçti! İstediği fiyat dudak uçuklattı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar, Kayahan’ın unutulmaz yapıtlarını yazdığı Balıkesir Gömeç’teki ‘Gönül Köşkü’ ismini verdiği meskeni satışa çıkardı.

Ünlü sanatçı Kayahan’ın Balıkesir Gömeç’te bulunan ve “Gönül Köşkü” olarak isimlendirdiği meskeni satılığa çıkarıldı. Babasının konutunu satmak istediğini açıklayan Beste Açar, köşkün bir köşesinin, babasının anılarının yaşayacağı müze olarak kalmasını istediğini belirtti. Deniz ve tabiat görünümüyle göz kamaştıran mesken için 65 milyon TL isteyen Açar, babasının sıhhatinde Gönül Köşkü’nün satılmasını Müsait gördüğünü Anlatım etti.

Beste Açar

Gömeç’in en dikkat çeken yerlerinden birinde bulunan eşsiz köşk, “Sevgi Köyü” olarak isimlendirilen sitede yer alıyor.

BESTE AÇAR VE İPEK AÇAR “GÖNÜL KÖŞKÜ” YÜZÜNDEN BİRBİRİNE GİRMİŞTİ!

Kayahan’ın vefatının akabinde Alper Kömürcü ile nikah masasına oturan İpek Açar Kömürcü, Kayahan’ın Balıkesir Gömeç’te yer Meydan konutunda eşi ve ailesiyle kalıyor. Kayahan’ın kızı Beste Açar, geçtiğimiz hafta İpek Açar’ın eşiyle Birlikte Gönül Köşkü’nde kalmasına reaksiyon gösterdi.

“Söylemezsem Olmaz” isimli programa katılan Beste Açar, mevzu hakkında şu sözleri kullandı:

“Benim reklama gereksinimim yok. Hiç kimse hatalı değil. Kalbimi acıtan şeyi söyleyeyim. Babamı kaybettikten sonra Gömeç’teki o meskene hiç adım atmadım. Zira babamın bana oradan el sallayışı aklıma geliyor. Babamın Aka oğluma orada birinci yüzmeyi öğrettiği anlar aklıma geliyor. O konutta benim de hakkım var. Kız kardeşim, İpek ve ben. Üçümüzün tapusu var. Babam ile İpek o meskende evlenmişti. Şu anda kimse yaşamıyor lakin şimdiki eşinin ailesiyle Birlikte orada kalıyor olmaları benim kalbimi acıttı. Bir telefonla bunu öğrenmek beni üzdü”

Beste Açar, İpek Açar Kömürcü‘nün tekrar evlenmesine Karşın Kayahan’ın soyadını kullanmasına yansılı olduğunu belirterek babasının mezarının başında paylaşım yaptı ve şu sözleri kullandı:

“Bedenler sonludur lakin varlığımız enerjetik formda sonsuzdur ve her Vakit bağlantı mümkündür. Babam diyor ki; İpek Hanım evlendiği için soyadımı kullanmasına müsaadem yoktur.”

İpek Açar Kömürcü ise Beste Açar’ın açıklamalarına Misli karşılık verdi: “Öbür dünyada olan babamla konuştum diye şuursuz bir İzah yapan şahsa nihayet kelamım; Türkiye Cumhuriyeti’nin bana verdiği yeni kimlikte de olduğu üzere ölene kadar evladımla tıpkı soyadını taşıyacağım. Ben bu türlü olmasını istiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Anneannesini kaybeden Kadir Ezildi’den his dolu paylaşım! Gözyaşları sel oldu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir