Anne acısıyla sarsılan Ali Sürmeli uzun zaman sonra görüntülendi!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz sene annesi Akçe Sürmeli’yi kaybeden tiyatro ve sinema oyuncusu Ali Sürmeli, uzun bir mühlet sonra birinci sefer görüntülendi. Annesinin acısıyla sarsılan Sürmeli, Kadıköy’de bir bayan ile el ele objektiflere takıldı.

Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Ali Sürmeli‘nin 82 yaşındaki annesi Akçe Sürmeli, geçtiğimiz sene Eylül ayında çocukları ve bakıcısıyla birlikte kaldığı Kocaeli‘ndeki konutunun arka bahçesinde ipe asılı halde bulunmuştu. Sürmeli’yi o halde bulan bakıcı, apar topar 112 Acil Çayır Merkezi‘ni aramış ve ihbar üzerine Hadise yerine takımlar gönderilmişti. Ama bölgeye yetişen sıhhat grupları yaptığı denetimler ile Sürmeli’nin hayatını kaybettiğini belirlemişti. Ali Sürmeli, yaptığı açıklamada annesinin kolon kanserine yakalandığını ve geçirdiği ameliyatlar sonrasında acıya dayanamadığını söylemişti. Annesinin Sıkıntı vefatıyla sarsılan ünü oyuncu uzun Vakit sonra birinci Defa görüntülendi.

Ali Sürmeli ve annesi Akçe Sürmeli

UZUN Vakit SONRA BİRİNCİ kere GÖRÜNTÜLENDİ

2020 yılında geçirdiği beyin kanamasının akabinde geçirdiği toparlanma sürecinde annesinin vefat haberini alarak bir kez daha sarsılan Ali Sürmeli, uzun bir ortadan sonra birinci Defa objektiflere takıldı. Kadıköy‘de spor kıyafetiyle dikkat çeken 64 yaşındaki oyuncunun köpeğini gezdirdiği görülürken yanındaki gizemli bayan da merak konusu oldu. Parkta el ele dolaşan ikilinin bir müddet dolaştıktan sonra gözlerden kaybolduğu görüldü.

Ali Sürmeli

Ali Sürmeli birinci Sefer görüntülendi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kayahan’ın kızı Beste Açar’dan şaşırtan uzaylı açıklaması: “12-13 yaşlarındayken…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir