saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Boşanma davasına yeni adet! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir yeni anlaşmasıyla şaşırttı!

Boşanma davasına yeni adet! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir yeni anlaşmasıyla şaşırttı!

admin admin -
25 0

Son devirde magazin gündemini boşanma kararlarıyla sarsan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan Değişik bir ayrıntı daha ortaya atıldı. Boşanma davasına yeni adet dedirtecek cinsten bir İzah yapan meşhur çift, toplumsal medya mutabakatıyla gündeme geldi.

Birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti, boşanma kararlarıyla magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. Çiftin ayrılık kararı alması olayı için birçok neden ortaya atıldı. İkilinin bu savlara sessiz kaldığı bu devirlerde şaşırtan bir durum daha gün yüzüne geldi. Özdemir ve Koç çift artık de toplumsal medya mutabakatıyla gündemde…

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

SOSYAL MEDYA ANLAŞMADI YAPTILAR

Evliliklerinin 8. ayı dolmadan boşanma kararı Meydan Ünlü çift Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, yaptıkları Farklı bir mutabakatla dikkatleri üzerine çekti.  Sabah Gazetesi’nin haberinde yer Meydan bilgiye nazaran, İkili toplumsal medya hesapları üzerinde Bir arada oldukları fotoğrafları silmeyecek. Resmi olarak boşanmanın gerçekleşmesinin akabinde fotoğraflar silinecek. Boşanırken bile bu kadar uzlaşarak ve anlaşarak boşanmaları takipçileri tarafından, “Madem bu kadar uyumlulardı neden anlaşamadılar”, “Bu muahedede yeni çıktı galiba” üzere yorumlarda bulundu.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir