Tag

kilo

Dal gibi yapan rendelenmiş elmalı tarçınlı yoğurt üçlüsü! Elma yoğurt detoksu nasıl yapılır?

Sağlıklı kilo vermek isteyenlerin Fazla zorlamandan kilo vermelerini sağlayan elmalı tarçınlı yoğurt üçlüsü ile yaza fit girebilirsiniz. Akşam yemekleri yerine tüketebileceğiniz bu lezzet hem az kalorili hem de hayli tesirlidir. çok süratli tesirini görebileceğiniz rendelenmiş elmalı tarçınlı yoğurt üçlüsü nasıl hazırlanır? İşte akşamlarınız vazgeçilmezi haline istikbal olan bu üçlü…

İştahı bıçak gibi kesiyor! Günde bir avuç mutlaka 1 kere tüketin

Leblebi açlığı bastırma konusunda birinci sıralarda yer Meydan yiyeceklerden biridir. Diyet yapanların, mide ağrısı çekenlerin sıklıkla tükettiği leblebi ile hedeflediğini kiloya düşebilirsiniz. En sevilen atıştırmalıklar ortasında yer Meydan leblebi günde ne kadar yemeli? Tam da bahar mevsimine girdiğimiz şu günlerde iştahınızı leblebi ile Denetim altına alabilirsiniz İşte ayrıntılar:

Bu tarif bayram kilolarına savaş açıyor! 2 hafta içinde karın yağlarını yok ediyor

Ramazan Bayramında karbonhidrat yüklü kurulan Türlü sofralar sıhhatsiz bir formda kilo alımına neden olur. Bilhassa birbirinden lezzetli tatlılar Çok kaloriye neden olur. Yaz aylarının gelmesiyle Birlikte hem bayram kilolarını vermek hem de yaza fit incecik girmek için size önereceğimiz sumak kürünü kesinlikle deneyin. İşte 2 hafta içinde karın yağlarını yok eden sumak kürü tanımı…

Demet Akalın 7 kilo verdi! Zayıflama sırrını ilk kez paylaştı

Geçtiğimiz akşam Etiler’de bir yerde sahne Meydan Demet Akalın fit imgesinin sırrını birinci Sefer paylaştı. 7 kilo verdiğini söyleyen Ünlü müzikçinin yeni hali hayranlarını şaşırttı.

Demet Akalın 7 kilo verdi! Zayıflama sırrını ilk kez paylaştı

Geçtiğimiz akşam Etiler’de bir yerde sahne Meydan Demet Akalın fit imgesinin sırrını birinci Defa paylaştı. 7 kilo verdiğini söyleyen Ünlü müzikçinin yeni hali hayranlarını şaşırttı.

Bülent Serttaş kilo verme sırrını ilk kez açıkladı!

2 ayda 18 kilo vererek Aka bir değişim yaşayan müzikçi Bülent Serttaş nasıl kilo verdiğini açıkladı. Katıldığı programda zayıflama sırrını açıklayan Ünlü müzikçi açıklamasıyla herkesi şaşırttı. verdiği kiloyu 72 paket margarine benzetmesi dikkat çekti.

22 kilo veren Ata Demirer’in son hali şaşırttı! Ünlü komedyen paylaşımıyla ünlüleri hedef aldı

Fazla kilolarıyla tanıdığımız Ünlü komedyen cet Demirer, verdiği kilolarla toplumsal medyada Hadise oldu. Katıldığı bir programda nasıl kilo verdiğini açıklayan Demirer, günden güne eridiği halini toplumsal medya hesabı üzerinden paylaştı. Paylaşımlarıyla dikkat çeken Ünlü komedyen nihayet karesiyle ünlüleri gaye aldı. İşte, Ünlü komedyenin o paylaşımı…

İftarda ve sahurda kilo almamak için nasıl beslenmeliyiz? Uzm. Dyt. Canel Öner Sayar anlatıyor

Ramazan ayının gelmesiyle yeme sistemimizde yaşanan farklılıklar bedenimizde da bir grup değişikliklere Sebep olmaktadır. İki öğün olarak beslendiğimiz Ramazan ayında aç kalan mideyi bir anda Yemek ile doyurmak şişkinliklere Sebep olmaktadır. Pekala, iftarda ve sahurda kilo almamak için nasıl beslenmeliyiz? Uzman Diyetisyen Canel Öner Sayar, hususla ilgili olarak Yasemin.com’a Özel açıklamalarda bulundu.

Canan Karatay diyeti nedir? Canan Karatay diyeti nasıl yapılır? Karatay diyeti ile kilo verme

Prof. Dr. Canan Karatay sağlıklı beslenme ve kilo vermeyle ilgili araştırmalar yapmaya devam ediyor. Karatay, nihayet olarak zayıflamak isteyen bireylerinin neleri tüketip neleri tüketmemesi gerektiği üzerinde dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İşte Canan Karatay’ın önerdiği ve tertipli tükettikçe kilo verdirmeye sağlayan o besinler: