Esra Sönmezer’e yapımcıdan “kilo ver” baskısı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 07, 2023 Yorum Yok

Oyuncu Esra Sönmezer geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’ta objektiflere takıldı. Renkli şekliyle da dikkat çeken Sönmezer, yapımcılardan kendisine gelen “kilo ver” baskısından bahsetti.

İhanet, Kertenkele, Günebakan, Tövbeler Tövbesi üzere birçok üretimde yer Meydan oyuncu Esra Sönmezer, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş‘ta objektiflere takıldı. Tatil öncesi forma girmek için kliniğe yatma kararı aldığını açıklayan oyuncu, muhabirlerle konuşarak nihayet periyotlarda aldığı kilolardan rahatsız olduğunu açıkladı. Bir müddettir diyet yaptığını ve 6 kilo verdiğini Anlatım eden Sönmezer, “Haziran’ın nihayet haftası Bodrum’a gideceğim. İvedilikle kilo vermem lazım. Şimdiye kadar altı kilo verdim. Önümüzdeki hafta kliniğe yatacağım. İki haftada kilolara veda etmeyi hedefliyorum.” dedi.

Esra Sönmezer

YAPIMCILARDAN “KİLO VER” BASKISI!

Koronavirüs pandemisi döneminde kilosunu koruyamadığını da belirten oyuncu, “Normal kilomun üzerine çıkmışım. 15 gün Evvel diyet programına başladım, üç kilo verdim. Ülkü kiloma ulaşıncaya kadar aç kalmaya devam edeceğim” dedi. Yapımcılardan kendisine “kilo ver” baskısı yapıldığını söyleyen Sönmezer “Kadın oyuncuların Kilo baskısı yaşadıklarını duyuyordum. Benim de başıma geldi. Gittiğim bir Amel görüşmesinde üretimci ‘Esra kilo vermen lazım’ dedi. Kendimi Üzücü hissettim fakat bir manada da motive edici oldu. Artık diyete başladım. Amacım eski formuma kavuşmak.” açıklamalarında bulundu.

Esra Sönmezer

“KAMERA BENİ SEVİYOR”

Oyuncu kendisine gelen “Kilonuz nedeniyle işinizle alakalı Sıkıntı yaşıyor musunuz?” sorusuna ise, “Çok Aka bir Problem yaşamıyorum. Kamera beni seviyor ve hiçbir Vakit ekranlar beni olduğumdan Çok göstermiyor. Bu bahiste Fazla avantajlıyım. 1.78 uzunluğunda olmama Karşın ekranlarda ne Fazla uzun uzunluklu duruyorum, ne de kilo alsam bile göstermiyorum” cevabını verdi.

Esra Sönmezer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kerem Bursin’in eğlenceli halleri! O anlar Aka zevk topladı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir