Hollywood’un yüce gönüllü adamı! Brad Pitt yaşlı kiracısından ölene dek para almadı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 07, 2023 Yorum Yok

Dünya sinemasının en beğenilen aktörlerinden biri olan Brad Pitt hakkında ortaya çıkan bir gerçek hayranlarını duygulandırdı. Milyon dolarlık arazindeki mülkte yaşayan İhtiyar adamdan ölene dek Biricik bir kuruş dahi kira almayan Pitt’in Büyük gönüllülüğü takdir topladı.

Dünyaca Ünlü aktör Brad Pitt, sırf göz dolduran oyunculuk mesleğiyle değil Özel yaşantısıyla da sık sık dünya basınının radarına girmeyi başarıyor. Bugüne dek birçok yardım projesinde vazife Meydan Ünlü aktörün hakkında bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı. 

Brad Pitt

Elvira isimli üretimle yıldızı parlayan oyuncu Cassandra Peterson, Pitt’in eşini yitiren İhtiyar bir adamın, California Loz Feliz’deki mülkünde kira ödemeden yıllarca yaşadığını Anlatım etti. İhtiyar adam, sahip olduğu bir mülkü bütün toprakla Bir arada 1994 yılında Brad Pitt’e satmıştı. Bir mühlet sonra eşini kaybetmenin acısını yaşayan İhtiyar adamın o mülkte oturmasına müsaade veren Pitt, 105 yaşına kadar yaşayan adamdan Biricik bir kuruş bile almadı. meşhur oyuncunun bu davranışı sevenlerinden takdir topladı.

Brad Pitt takdir topladı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kerem Bursin’in eğlenceli halleri! O anlar Aka zevk topladı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir