Ölümden dönen Ece Seçkin hastalığı hakkında konuştu: 18 doz aşı oldum!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 07, 2023 Yorum Yok

Neredeyse 3 yıldır gayret ettiği alerjik hastalığından kurtulabilmek için hastaneden hastaneye koşan müzikçi Ece Seçkin, yaşadığı acılı süreç hakkında üzücü açıklamalarda bulundu.

“Adeyyo”, “Güzelim” ve “Hoşuna mı Gidiyor?” üzere birbirinden hit modüllerle müzik dünyasının sevilen isimlerinden biri haline gelen Ece Seçkin, yaklaşık 3 yıldır alerjik hastalıkla gayret ediyor. Bedenindeki kaşıntı, kabartı, morarma ve kızarıklıklar nedeniyle külfetli günler geçiren Ünlü müzikçi, hastalığı hakkında Posta gazetesine konuştu.

Ece Seçkin

“18 DOZ AŞI OLDUM”

“İdiyopatik Alerji’ (sebebi bilinmeyen) tanısı koydular. 18 doz aşı oldum. Sonunda alerjimin tedavi edilebilir değil, yalnızca bastırılabilir olduğu anlaşıldı.” diyerek hastalığını anlatan Ünlü müzikçi, şöyle konuştu:

“Bu mevzuda Fazla araştırma yaptım. Tıpkı benim üzere Ufak lisan şişmesiyle vefattan dönen hastalar olduğunu gördüm. Evet, Fazla güç günler geçirdim ve yaşadıklarımı anlatmak için çekindim.” 

Hastalığının gerçek sebebini öğrenmek için yakın vakitte Amerika’ya gideceğini söyleyen Ünlü müzikçinin sıhhat durumu hayranlarını endişelendirdi.

Ece Seçkin hastalığı

DAHA önce NELER OLDU?

Düzenli olarak iğne yaptıran Ünlü müzikçi evvelki gün 12’inci iğnesini yaptırdığı anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Ece Seçkin

Yüzündeki gülümsemeyi ihmal etmeyen Ünlü müzikçi paylaşımına “1 ay sonra bugünlerde tedavim bitti mi yoksa devam mı aşikâr olacak. lakin içimden bir ses 1 yıldır beni mahveden bu konukla artık vedalaşacağımızı söylüyor. Gidiyorsun Alerji gidiyorsun, yallah!” halinde not düştü. 

Ece Seçkin ınstagram paylaşımı

“VÜCUDUMA RESMEN KIRBAÇ VURULMUŞ GİBİYDİ”

Daha Evvel katıldığı bir programda hastalığından bahseden Seçkin, şöyle konuşmuştu:

“Çok titizimdir. Bedenimin buna alerjik bir tepki vermesi, beni konuttan çıkamayacak hale soktu. Bedenime resmen kırbaç vurulmuş üzereydi. Dehşetli bir kaşıntı ve batma hissi vardı. İki-üç girişken geçirdim. Hekimim ‘Bu nasıl bir alerji atağı’ diyerek şaşırdı. ‘Küçük lisanın birazdan seni boğacak’ deyip Çabucak kortizon verdi. Gerilim kaynaklı diyorlar”

Ece Seçkin hastalığı hakkında İzah yaptı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kerem Bursin’in eğlenceli halleri! O anlar Aka zevk topladı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir