Tag

İstanbul

Emine Erdoğan İstanbul Modern’in yeni binasından duyurdu: Hayırlı olmasını diliyorum!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanlığınca binası yenilenen İstanbul Çağdaş Sanat Müzesi’nde konuştu. Emine Erdoğan, o anları toplumsal medya hesabından “İstanbullulara iyi olmasını diliyorum” notuyla yayımladı.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda gezilecek yerler nerelerdir? 19 Mayıs’ta ne yapılır?

Tarihimizde Kıymetli bir yer edinen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda çoluk çocuk toplanıp Belde içinde keyifli bir seyahat planı oluşturabilirsiniz. İster mavi ve yeşilin buluşma noktası haline gelen tabiat mükemmellerine ister kültürel zenginliğiyle sizleri derinden etkileyecek tarihi yerleri listenize ekleyebilirsiniz. Pekala 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda gezilecek yerler nerelerdir? İşte karşılıklar…

İstanbul 1. bölge, 2. bölge, 3. bölge ilçeleri neler?

Yüksek Seçim Heyeti 14 Mayıs birinci Dönem seçimlerinden sonra 28 Mayıs’ta yapılacak olan ikinci Periyot seçimleri için İstanbul bölgelerini yayımladı. Pekala İstanbul 1. Bölge, İstanbul 2. Bölge, 3. Bölge ile ilgili ayrıntılar da YSK’nın bilgilendirmesinde yerini aldı. Pekala, İstanbul 3. Bölge neresi? İstanbul 1. Bölge, 2. Bölge ve 3. Bölge’de hangi ilçeler? İstanbul 1. 2. ve 3. bölge Milletvekili adayları kimler?

Emine Erdoğan’dan ‘Büyük İstanbul Mitingi’ paylaşımı: Bitmeyen sevdamız İstanbul!

Evvelki gün Beyaz Parti’nin Atatürk Havalimanı millet Bahçesi’nde gerçekleştirdiği mitingle İstanbul bir tarihe imza attı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, ‘Büyük İstanbul Mitingi’ coşkusunu toplumsal medya hesabından paylaşarak bütün İstanbullulara teşekkürlerini iletti.

Avrupa Yakası’nda kahvaltı nerede yapılır? Avrupa Yakası en iyi kahvaltıcılar 2023

Hafta sonlarına mana katan kahvaltılar, ailemiz ve sevdiklerimizle keyifli anlar yaşamanın en hoş yolu. İster deniz görünümünde ister yemyeşil tabiatta kahvaltının tadına varmak isterseniz size mükemmel tekliflerimiz var! Pekala Avrupa Yakasında kahvaltı nerede yapılır? İstanbul’da en güzel kahvaltı yerleri hangileridir? İşte karşılıklar…

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Sena Nur Çelik: 20 senedir verdiği sözü tutan partiyiz

AK Parti İstanbul Milletvekili adayları 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala alan çalışmalarına Hız katarak devam ediyor. 2. Bölgeden Milletvekili adayı olan Sena Parıltı Çelik Beşiktaş’ta vatandaşlarla bir ortaya geldi. Çelik, Beyaz Parti’nin 20 yıldır verdiği her kelamı yerine getirdiğini hatırlattı.

Işın Karaca tası tarağı toplayıp İstanbul’u terk etmişti! Açıklamasıyla şaşırttı

Ünlü müzikçi Işın Karaca uzun Vakit Evvel tası toprağı toplayı İstanbul’u terk etmişti. Yurtdışında annesi ve kızıyla tatil yapan Ünlü müzikçi Işın Karaca İstanbul’da görüntülendi. Karaca, “İstanbul’a tekrar dönmem” diyerek herkesi şaşırttı.

İstanbul Anadolu Yakası’nda iftar nerede yapılır? Anadolu Yakası’nda iftar yapılacak yerler

Ramazan ayının en hoş anı olan iftar vaktinde sevdiklerinizle eşsiz görünümler eşliğinde birbirinden güzel yemekleri tatmak isterseniz İstanbul Anadolu Yakası’nda yer Meydan restoranlara Talih verebilirsiniz. Şayet “İstanbul’daki en düzgün iftar yerleri hangileridir? İftar nerede yapılır? Anadolu Yakası’nda iftara nereye gidilir?” üzere sorular aklınızda soru işareti uyandırıyorsa bütün ayrıntılar haberin devamında…

Tuğba Ekinci’nin deprem yorumu gündem oldu! “İstanbul’da deprem…”

Gerek telaffuzları gerekse paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Ünlü müzikçi Tuğba Ekinci artık de zelzele yorumuyla gündeme geldi. Beklenen İstanbul zelzelesi hakkında paylaşımda bulunan Ekinci’nin yorumu Hadise oldu.