AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Sena Nur Çelik: 20 senedir verdiği sözü tutan partiyiz

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 03, 2023 Yorum Yok

AK Parti İstanbul Milletvekili adayları 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala alan çalışmalarına Hız katarak devam ediyor. 2. Bölgeden Milletvekili adayı olan Sena Parıltı Çelik Beşiktaş’ta vatandaşlarla bir ortaya geldi. Çelik, Beyaz Parti’nin 20 yıldır verdiği her kelamı yerine getirdiğini hatırlattı.

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Sena Işık Çelik, Beşiktaş’ta ‘Doğru seçim’ için genç, orta ıslak ve İhtiyar bölümü bilgilendirdi. Vatandaşların İstanbul ve ülke gündemine dair şikayetlerini dinleyen Çelik, Beyaz Parti’nin 20 yıldır verdiği bütün kelamlarını yerine getirdiği hatırlatarak “Ters giden bir durumda bunu düzeltebilecek merci olarak da vatandaşın bizi görmesi ne kadar güvendiklerini gösteriyor” dedi.

AK Parti vekil adayı Sena Parıltı Çelik alan çalışmalarına Hız kattı

“HUMMALI BİR ÇALIŞMAMIZ VAR”

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Sena Parıltı Çelik, “Ciddi manada Cumhurbaşkanımıza bir teveccühe Şahit oluyoruz. Doğal ki bizi Fazla Mesut ediyorlar. Yalnızca Beşiktaş’ta değil, bütün ilçelerimizde adaylarımızla Birlikte hummalı bir çalışmamız var. Gittiğimiz her yerde Cumhurbaşkanımıza olan teveccüh ve inancı görmek bizi Fazla Mesut ediyor ve heyecanlandırıyor. Vatandaşın bir talebi olduğunda yahut bir eleştirisi olduğunda iletilecek makam olarak Yine bizi görüyorlar. Aksi giden bir durumda bunu düzeltebilecek merci olarak da vatandaşın bizi görmesi ne kadar güvendiklerini gösteriyor. nihayet 20 yıldır tutamayacağı kelamları vermeyen, verdiği her kelamı tutan ve yaptıklarını yapıtlarla ortaya koyan, somut adımlarla vatandaşımıza hizmet etmiş olan bir siyasi iktidar olduğumuz için bunun meyvelerini sokakta görebiliyoruz” dedi.

AK Parti vekil adayı Sena Parıltı Çelik gençlerle bir ortaya geldi

“14 MAYIS’TAN SONRA BİR Sefer DAHA RUHSATI ALIP ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Vatandaşın İstanbul Büyükşehir Belediyesi hakkındaki şikayetleri hakkında konuşan Çelik, “Vatandaşlarımızın İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ilgili Önemli manada şikayeti olduğunu görüyoruz. Bilhassa şikayetlerini iletecek merci bulmakta zorlandıkları, ilettikleri vakitte ise Geri dönüş noktasında ve hizmetlerin ulaştırılması noktasında yaşadıkları kasvetleri vatandaşlar bize aktarıyor. Olağan ki bizler de seçimlere Fazla kısa Vakit olduğu için Allah’ın müsaadesiyle daima birlikte Fazla çalışarak İstanbul’u Geri alıp tekrar hak ettiği hizmetlere kavuşturmak için Fazla sabırsızlandığımızı Anlatım ediyoruz. Allah’ın müsaadesiyle biz ülkemiz ve milletimizin için çalışmaya, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde inşallah 14 Mayıs’tan sonra bir Kez daha ruhsatı alıp çalışmaya devam edeceğiz” kelamlarını kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir