Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates dede oldu! Torunu ilk kez görüldü

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 08, 2023 Yorum Yok

Microsoft’un kurucu ortaklarından Bill Gates’in kızı Jennifer Gates ve eşi Nayel Nassar, birinci bebeklerini kucaklarını almanın heyecanını yaşamıştı. Torunuyla Birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşan Gates, “Dünyayı keşfedişini izlemek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

ABD’li Ünlü Amel insanı Bill Gates’in kızı Jennifer Gates, geçtiğimiz sene ekim ayında Nayel Nassar ile evlenmişti. Toplumsal medya hesabını faal bir biçimde kullanan 26 yaşındaki Gates, 2021’in Kasım ayında Hamile olduğunu duyurmuştu. Gates, cinsiyeti kız olan torunuyla birinci fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaştı.

Jennifer Gates ve Nayel Nassar çifti

“DÜNYAYI KEŞFETMEN İÇİN SABIRSIZLANIYORUM”

114 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en Varlıklı dördüncü bireyi olan Bill Gates, kucağında torununu tutarken çekilmiş olduğu fotoğrafa “Dünyayı keşfetmeni izlemek için sabırsızlanıyorum” notunu düştü.

27 yıllık evliliğin akabinde 2021’de Gates’ten ayrılan Melinda da torunuyla çekildiği fotoğrafını “İlk torununuzu kucağınıza almak gibisi yok” notuyla paylaştı.

NE OLMUŞTU?

“İLK FOTOĞRAF GELDİ”

Evliliklerini Mesut bir halde sürdüren Jennifer Gates ve Nayel Nassar birinci çocuklarını kucağına almanın heyecanını yaşamışlardı. Toplumsal medya platformundan bebeklerinin dünyaya geldiğini duyuran çiften Gates, bebeğini kollarının ortasında tutarken çekilmiş bir fotoğrafını “Sağlıklı Ufak ailemizden hoş selamlar” notunu düşerek yayınlamıştı. 114 milyar dolarlık servete sahip olan dede Bill Gates bu Mesut günü “Jenn ve Nayel’i kutlama ederim. çok gururluyum” sözleriyle kutlamıştı. Bill Gates’in eski eşi Melinda French Gates ise “Dünyaya beğenilen geldin. Kalbim taşıyor” cümlelerine yer vermişti. 

Jennifer Gates ve eşi Nayel Nassar, birinci bebeklerini kucaklarına aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Barış Arduç’un spor paylaşımı dikkat çekti! nihayet halini görenler…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir