Tag

Hastalığı

Hastalığı yüzünden 18 doz aşı olan Ece Seçkin iğne izleri için ilginç bir yol buldu!

Neredeyse 3 yıldır gayret ettiği alerjik hastalığından kurtulabilmek için hastaneden hastaneye koşan müzikçi Ece Seçkin, iğne izlerini kapatabilmek için Enteresan bir sisteme başvurdu.

Ölümden dönen Ece Seçkin hastalığı hakkında konuştu: 18 doz aşı oldum!

Neredeyse 3 yıldır çaba ettiği alerjik hastalığından kurtulabilmek için hastaneden hastaneye koşan müzikçi Ece Seçkin, yaşadığı acılı süreç hakkında üzücü açıklamalarda bulundu.

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in doğum günü neşesi hayranlarını sevindirdi

Ünlü aktör Bruce Willis’in geçtiğimiz aylarda davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıkmıştı. sıhhat sorunları nedeniyle oyunculuğu bırakan ve herkesten uzaklaşan Willis’in doğum günü kutlamasındaki keyifli anları hayranlarını sevindirdi.

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in eski eşi Demi Moore’dan üzen açıklama

Ünlü aktör Bruce Willis, geçtiğimiz Yıl bilişsel yeteneklerini etkileyen ‘afazi hastalığı’na yakalandığını açıklamıştı. Gitgide sıhhatinin bozulduğu argüman edilen ehil aktörün davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı öğrenildi. meşhur oyuncu Demi Moore, eski eşinin sıhhat durumuna ait üzücü açıklamalarda bulundu.

Önce afazi sonra demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis ilk kez görüntülendi

Ünlü aktör Bruce Willis, geçtiğimiz Yıl bilişsel yeteneklerini etkileyen ‘afazi hastalığı’na yakalandığını açıklamıştı. Gitgide sıhhatinin bozulduğu sav edilen ehil aktörün davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı öğrenildi. Yaşadığı şiddetli süreçlerde kameralardan Irak kalan Willis, aylar sonra birinci Sefer görüntülendi.

Justin Bieber yüz felci geçirmişti! Ünlü yıldız bir kez daha dünya turnesine çıkamıyor

Dünyaca Ünlü yıldız Justin Bieber toplumsal medya hesabındaki paylaştığı görüntüyle sevenlerini korkutmuştu. şimal Amerika’daki tipini Çehre felci geçirdiği için erteleyen Bieber sevenlerinden dua istemişti. Bieber, bir Sefer daha sıhhat meseleleri nedeniyle Justice World Tour turnesinin Geri kalan bütün konserlerini iptal etti.

Hemanjiom damar beni hastalığı nedir? Hemanjiom neden olur, tedavisi nedir?

Beslenme, Genel, Sağlık Oca 16, 2023 Yorum Yok

Halk ortasında gül lekeleri olarak bilinen hemanjiom (damar beni hastalığı) doğum ile Bir arada gelen bir tümördür. Tedavi edilmediği takdirde Aka sıhhat sıkıntılarına ve ruhsal travmalara yol açabilir. Pekala hemanjiom damar beni hastalığı nedir? Hemanjiom neden olur, tedavisi nedir? Hemanjiom ile ilgili bütün ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kadir Ezildi’nin doğuştan sahip olduğu hastalığı duyanlar şok oluyor! Oysaki yıllardır…

En Hamarat Benim müsabakasının sunucusu Kadir Ezildi’nin doğuştan sahip olduğu hastalığı duyanlar şok oluyor. Programda hastalığını anlatırken …