Depremde yakınlarını kaybeden Sarp Apak: “Çok üzgünüm!”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 02, 2023 Yorum Yok

Binlerce vatandaşlın vefat etmesine Sebep olan zelzelelerin Çabucak akabinde yardım seferberliğine iç olan oyuncu Sarp Apak da yakınlarını kaybeden Ünlü isimler ortasında yer aldı. Evvelki akşam eşi Bengüsu Uzunöz ve oğlu Güney Apak ile Bir arada Armutlu’daki bir yerden çıkarken objektiflere yansıyan Apak, ayaküstü basın mensuplarıyla dertleşti.

Kahramanmaraş’ta merkezli meydana gelen sarsıntıların yarası sarılmaya devam ediyor. 45 bini aşkın vatandaşın hayatını kaybettiği zelzelede kimi Ünlü isimler aileleri ve akrabaları için gözyaşları döktü. Evvelki akşam eşi ve oğluyla Birlikte Armutlu’da görüntülenen Hataylı oyuncu Sarp Apak, asrın felaketinde yakınlarını kaybettiğini belirterek basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

Sarp Apak eşi ve oğlu

“ÇOK ÜZGÜNÜZ”

Apak, Benim ailem de Hataylı ve Adanalı, Bizde kayıp yok birinci çemberden lakin tanıdığımız insanlardan can kayıplarımız var. çok üzgünüz. çok Üzücü bir tablo olduğunu hepimiz biliyoruz. Git gide hayatımız olağanlaşacak ancak oralar yalnızlaştığı anda tekrar Tüm millet olarak devreye girmemiz gerekecektir.” formunda konuştu. meşhur oyuncu daha sonra ailesiyle Birlikte aracına binerek meskeninin yolunu tuttu.

Deprem bölgesinde yakınlarını kaybeden Sarp Apak açıkladı

 Sarp Apak, zelzelelerin Çabucak akabinde yardım seferberliğine katılarak  Ahbap Derneği’ne 100 bin TL bağışta bulunmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Merve Boluğur’dan dikkat çeken zelzele yorumu! “Ölecek olan ölüyor…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir