saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Hande Erçel

Hande Erçel

Genel

Hande Erçel ve Mert Ramazan Demir’i buluşturan proje! “Ablası gibi duruyor”

admin
0 24

Son periyodun fenomen isimleri ortasında yer Meydan genç oyuncu Mert Ramazan Demir ile hoş oyuncu Hande Erçel’i buluşturan yeni bir proje geliyor. Magazin dünyasına bomba üzere düşen ikilinin partner olacağını öğrenen hayranlarının bir kısmı duruma sevinirken bir kısmı ise Olumsuz yorumlarda bulundu.

Genel

Türkiye Tek Yürek kampanyasına katılan Hande Erçel o anları anlattı! “…bilin istedim”

admin
0 38

Türkiye Biricik Yürek kampanyasına katılarak bağış toplayan ünlüler ortasında yer Meydan Ünlü oyuncu Hande Erçel, o akşam açıklanamayan bağışları toplumsal medya hesabı üzerinden “…bilin istedim” notuyla paylaştı.

Genel

Yılmaz Morgül’den Hande Erçel itirafı! “Onunla evlenmek…”

admin
0 30

Usta sanatçı Yılmaz Morgül’den katıldığı canlı yayında ekranların sevilen oyuncusu Hande Erçel ile ilgili herkesi şoke eden itiraflar da bulundu. Oyuncuya olan hayranlığını lisana getiren müzikçi Erçel’in ismini duyunca adeta kendinden geçti.

Genel

Hande Erçel o soruyu duyunca adeta çileden çıktı! “Yapmayın Allah aşkına”

admin
0 39

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen ekranların sevilen oyuncusu Hande Erçel, geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla Bir arada yeni yaşını kutladı. Gece sonunda muhabirlerin sorularını yanıtlayan hoş oyuncu gelen estetik sorularını duyunca adeta sıkıntıdan çıktı.

Genel

Hande Erçel estetik sorularını duyunca adeta çileden çıktı! “Yapmayın Allah aşkına”

admin
0 43

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen ekranların sevilen oyuncusu Hande Erçel, geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla Bir arada yeni yaşını kutladı. Gece sonunda muhabirlerin sorularını yanıtlayan hoş oyuncu gelen estetik sorularını duyunca adeta zahmetten çıktı.

Genel

Yasemin Özilhan saç stiliyle dikkatleri üzerine çekti! “Beni bu sefer mazur görün…”

admin
0 38

Oyuncu kimliğiyle de tanınan Toplum hayatının Kıymetli ismi Yasemin Özilhan, Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere yakalandı. Saç tarzıyla de dikkatleri üzerine çeken Özilhan basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmayı tercih etti.