Yılmaz Morgül’den Hande Erçel itirafı! “Onunla evlenmek…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı Yılmaz Morgül’den katıldığı canlı yayında ekranların sevilen oyuncusu Hande Erçel ile ilgili herkesi şoke eden itiraflar da bulundu. Oyuncuya olan hayranlığını lisana getiren müzikçi Erçel’in ismini duyunca adeta kendinden geçti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Tv8 ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programının konuğu renkli kişiliği ve kuvvetli sesiyle tanınan Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül oldu. canlı yayında magazin haberlerine dair yorumlarda bulunan Ünlü sanatçı, bahis ekranların sevilen ismi Hande Erçel‘e gelince oyuncuya övgü dolu kelamlar sarf ederken adeta kendinden geçti. canlı yayında Erçel ile ilgili itiraflarda bulunan Morgül izleyenleri şaşırttı.

Yılmaz Morgül

“ONUNLA EVLENMEK İSTERDİM”

Güzel oyuncuya karşı Özel bir ilgisi olduğunu söyleyen şarkıcı “1997 yılında şöhret olduğumda Hande Erçel dünyada olsaydı onunla Kesin evlenmek isterdim. Bana ‘evet’ desin ya da demesin… Ben onu evlenilecek kız olarak görüyorum. Bir aile kızı olarak görüyorum.” kelamlarıyla Erçel’e karşı olan ilgisini lisana getirirken, “Güzellik ve Yetenek olarak onunla karşılaştırılanları hiçbir formda kabul etmiyorum. Dünyada en tatlı reçel, Hande Erçel. Hande Erçel’i Fazla seviyorum, onu sevenleri de Fazla seviyorum” kelamlarıyla de izleyenleri hem güldürdü hem de şaşırttı.

Hande Erçel ve Yılmaz Morgül

Yılmaz Morgül’ün canlı yayında Hande Erçel’e olan hayranlığını lisana getirdiği o anlar:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir