saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Gün

Gün

Genel

Örnek davranış sergilediler! Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan Hatay’a gittiler

admin
0 8

Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan geçtiğimiz gün zelzelesi yaşayan vilayetlerden biri olan Hatay’a gittiler. Depremzedeleri ziyaret eden çift, çocuklara kitap Armağan etti.

Genel

Buse Varol’dan Aile açıklaması! “Geniş aile güzeldir”

admin
0 11

2018 yılında Alişan’la dünyaevine giren Buse Varol, geçtiğimiz günlerde eşi Alişan tarafından erken doğum günü sürprizi ile karşılaşmıştı. Aile hakkında yorumlarda bulunan Varol, Geniş aile güzeldir” diyerek, akıllarda soru işareti bıraktı.

Genel

Merve Boluğur paylaşımıyla kafaları karıştırdı! Yeniden evleneceğini ‘I said yes’ diyerek…

admin
0 10

Özel hayatı ve konuşmalarıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla başları karıştırdı. Tekrar evleneceğini çektiği fotoğrafa ‘I said yes’ diyerek duyurdu.

Genel

Metin Şen 23 yıllık evliliğini bitiren Aslı Şen’den ‘sendromlu’ paylaşım!

admin
0 19

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi. Sessizliğe bürünen Aslı Şen, nihayet paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı.

Genel

21 Mart ilkbahar ekinoksu nedir? 21 mart Ekinoksu’nda neler oluyor? Ekinoks özellikleri

admin
0 10

Gündüz ve gecenin eşit olması olarak isimlendirilen 21 mart İlkbahar ekinoksunun yaşandığı tarihtir. Dünya’nın mevsim döngüsünün dört anne dönüm noktasından biri olan İlkbahar Ekinoksu bugün gerçekleşecek. Pekala 21 Mart Ekinoksu nedir, özellikleri neler? Ekinoks nasıl oluşur? İşte bahar ekinoksu ile ilgili bütün merak edilenler.

Genel

Sabancıların gelininden bebek müjdesi! Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı kız bebek bekliyor

admin
0 12

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Bebek bekledikleri öğrenilen çiftin 5 ay sonra kızlarını kucaklarına alacakları ortaya çıktı. Hamilelik haberleri sonrasında birinci Sefer sessizliğini bozan Nazlı Kayı, eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşarak “3” notunu düştü.