Mesut Özil eşi Amine Gülşe’ye aşkını haykırdı: Seni tüm kalbimle seviyorum!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 01, 2023 Yorum Yok

Ünlü futbolcu keyifli Özil, eşi Amine Gülşe’nin 30’uncu ıslak günü için toplumsal medya hesabından manalı bir paylaşım yaptı. “İyi ki sen olmuşsun, güzel ki varsın. Seni Tüm kalbimle seviyorum” diyen Özil’in romantik paylaşımı dikkat çekti.

Dünya futbol tarihinin en yeterli 10 numaralarından birisi olarak anılan Mesut Özil, bir müddet Evvel yaşadığı sıhhat problemleri nedeniyle profesyonel futbol mesleğini noktalama kararı almıştı. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan eski futbolcu, sırf futbol mesleğindeki başarısı değil Özel yaşantısıyla da sık sık gündeme geliyor. 2019 yılında 2014 Miss Turkey birincisi Amine Gülşe ile nikah masasına oturan Özil, geçtiğimiz gün eşinin doğum günü için romantik bir paylaşım yaptı.

Mesut Özil

2 çocuğunun annesi olan Gülşe ile çekildiği pozları toplumsal medya hesabından paylaşan Ünlü isim, “Doğum günün kutlu olsun benim her şeyim. İlah her şeyi gönlüne nazaran versin. sıhhat ve huzur en değerlisi… Yeterli ki sen olmuşsun, uygun ki varsın. Seni Tüm kalbimle seviyorum” tabirlerini kullandı.

Mesut Özil ve Amine Gülşe

Ünlü çiftin Mesut anları sevenleri tarafından binlerce zevk ve yorum aldı. 

Mesut Özil ve ailesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Fulya Öztürk’ten reis Erdoğan paylaşımı: Bu nasıl bir andı? Ömrüm boyunca unutmam!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir