Acısı dinmeyen Alişan’dan ölen kardeşine duygusal mesaj!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 12, 2023 Yorum Yok

Alişan, 2 sene Evvel koronavirüs nedeniyle hayatını yitiren kardeşi Selçuk Tektaş’ın doğum gününde duygusal bir paylaşım yaptı.

Ünlü türkücü Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 2 sene Evvel koronavirüse tedavisi gördüğü hastanede ömrünü yitirdi. Kardeş acısıyla yıkılan Alişan, Tektaş’ın doğum gününde Yürek sızlatan bir paylaşım yaptı.

 

“NE YAZSAM İÇİMİ SOĞUTMAYACAK”

Instagram hesabından ailesiyle çektirdiği fotoğrafları slayt yaparak yayınlayan Alişan, “Zor bir gün… 12 Mayıs 1983…Doğduğun gün dün üzere aklımda. 7 yaşındaydım ve babaannemlere bırakmışlardı annemle babam beni. çok hoştu her şey, ta ki 21 Temmuz’a kadar… Ne yazsam içimi soğutmayacak, acımı dindirmeyecek. Sana yazacağım ve daima söyleyeceğim Biricik şey var. Beni yaşadığım surece gururlandırman, güzel bir kardeş, evlat, baba, amca, arkadaş, arkadaş oldun. Senden sonra güç her şey Fazla güç. Gözün artta kalmasın ben daima yanlarındayım emanetlerinin. Seni Fazla seviyorum kardeşim, Fazla seviyorum. Allah’ım seni aldı ve şehit makamında en hoş yerde bizi kavuşacağımız güne kadar bekle olur mu” ifadelerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir