Pınar Altuğ’dan kızı Su Atacan’a övgü dolu sözler!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 11, 2023 Yorum Yok

47 yaşındaki Pınar Altuğ’un, meslektaşı Yağmur Atacan ile evliliğinden olan kızı Su 13 yaşına bastı. bir programa katılan Pınar Altuğ kızına birbirinden hoş övgüler yağdırdı.

Çocuklar Duymasın dizisinde oynadığı Meltem karakteriyle hafızalara kazınan ve uzun vakittir ekranda olmayan Pınar Altuğ, 13 yaşındaki kızı Su Atacan’a övgüler yağdırdı. Pınar Altuğ katıldığı bir programda Fazla Özel açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya paylaşımlarıyla ve takipçilerinin yaptığı yorumlara verdiği karşılıklarla gündeme gelen Pınar Altuğ, katıldığı bir programda bu husus hakkında konuştu. Kendisine gelen Kötü yorumlara sessiz kalmadığını söyleyen Pınar Altuğ şöyle konuştu:

“İnsanlar mutsuz ve birinin Mesut olmasına tahammül edemiyorlar. İçindeki hırsı dışa vuruyor. Seni Fazla beğeniyor, aile yaşantını beğeniyor, hayatını Fazla beğeniyor. O o denli bir şeye sahip değil! Sana ‘Çok güzelsiniz’ dese, ‘ne kadar tatlı ailesiniz’ dese içi soğumayacak. Ne kadar üzülürsen, içi soğuyor. Ben kimseyi eğitmek ve Mesut etmekle mükellef değilim, bir yere kadar müsamaha gösterebilirim. ‘Bu kadar insanın içinde bana yanıt veremez’ diye düşünüyor, ben de yanıt verebiliyorum; armut toplamıyorum! Bak ben bunu söyledim diye de eşe dosta gösteriyor, sonra Aksi köşe olunca yerin tabanına geçiyor aslında! Bir kısmı geçiyor. İnsan küfür Yemek için niçin zorlar kuralları?”

Aynı programda kızı Su Atacan ile de soru yöneltilen Pınar Altuğ 13 yaşındaki kızına övgüler yağdırdı. Pınar Altuğ, kızı Su için, “Su tatlı bir genç kız oldu. çok şaşırtıyor, Fazla duygulandırıyor. ‘Nasıl bir kız yetiştirmek istiyorsun?’ deseydin, bu olurdu. Eklemek ya da çıkarmak istediğim bir şeyi yok. Gurur duyacağım bir kızım var” açıklamasını yaptı.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir