19 Mayıs’ta bankalar açık mı? 19 Mayıs’ta kargolar çalışıyor mu? 19 Mayıs’ta noter açık mı?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 17, 2023 Yorum Yok

Tüm Türkiye’de her Yıl Aka bir coşku ve sevinçle kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı bu Yıl cuma gününe denk geliyor. ulusal bayram olarak ilan edilen bu Özel günde kargo, banka, noter ve eczanelerin çalışıp çalışmadığı merak ediliyor. Pekala 19 Mayıs’ta banka Aleni mı? 19 Mayıs’ta noter Aleni mı? 19 Mayıs’ta kargolar çalışıyor mu? İşte cevaplar…

Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere Armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, her Yıl yurdun dört bir yanında coşkuyla kutlanıyor. Çeşitli Merasim ve etkinliklerle kutlanan ulusal bayram, birebir vakitte resmi tatil günleri takviminde yer alıyor. Yurt genelinde bütün halk ve kuruluşların tatil ilan edildiği 19 Mayıs’ta banka, noter, eczane ve kargoların Aleni olup olmadığı ise birçok şahıs tarafından merak ediliyor. İşte merak edilen bütün soruların cevabı haberin devamında…

19 MAYIS’TA NOTER AÇIK MI? 19 MAYIS’TA BANKALAR AÇIK MI?

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Yurt genelinde bütün halk ve kuruluşlar kapalı olacağından Dolayı noter ve banka üzere kurumlar da aktiflik göstermemektedir. 

19 mayısta noterler Aleni mı

19 MAYIS’TA EFT HAVALE YAPILIR MI? 19 MAYIS’TA EFT NE Vakit HESABA GEÇER?

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, resmi tatil olarak belirlendiğinden Dolayı gün içerisinde gerçekleştirilen havale ve eft süreçleri birinci Amel gününde hesaplara ulaşacaktır. Yani işlemler 22 Mayıs Pazartesi günü tamamlanacak.

19 mayısta eft havale

 19 MAYIS’TA KARGOLAR AÇIK MI? 

PTT şubeleri ve PTT Kargo da 19 Mayıs’ta hizmet vermemektedir. Lakin öbür kargo firmalarıyla ilgili net bir bilgi yer almamakla birlikte tatil günlerinde Vilayet ve ilçelerdeki birtakım şubelerin kapalı olması durumuyla karşılaşabilir. Bahis hakkında Kesin bilgi almak için kargo şirketlerinin Davet merkezini arayabilirsiniz.

19 mayısta kargo

19 MAYIS’TA ECZANELER AÇIK MI?

Ülke genelindeki bütün eczaneler, 18 Mayıs Perşembe günü mesainin bitimiyle Birlikte resmi tatile girmektedir. Fakat nöbetçi eczaneler hizmet vermeye devam edecektir.

19 mayısta eczane

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir