saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Final

Final

Genel

Zafer Ergin Arka Sokaklar’dan ayrıldı denmişti! Rıza Baba gerçeği açıklayıp isyan etti

admin
0 5

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi arka Sokaklar’da oynadığı “Rıza Baba” karakteriyle hafızalara kazınan Zafer Ergin, diziden ayrılma kararı aldığı sav ediliyordu. Hususa dair açıklamalarda bulunan Ergin, “Dizi final yapmadan bitti. Başıma birinci sefer bu türlü bir şey geldi” diyerek Başkaldırı etti.

Genel

Zafer Ergin’in Arka Sokaklar’dan ayrıldı denmişti! Rıza Baba gerçeği açıklayıp isyan etti

admin
0 4

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi arka Sokaklar’da oynadığı “Rıza Baba” karakteriyle hafızalara kazınan Zafer Ergin, diziden ayrılma kararı aldığı tez ediliyordu. Bahse dair açıklamalarda bulunan Ergin, “Dizi final yapmadan bitti. Başıma birinci defa bu türlü bir şey geldi” diyerek Başkaldırı etti.

Genel

Masterchef Türkiye’nin şampiyonu belli oldu! Herkesin merakla beklediği o isim…

admin
0 12

Nefeslerin tutulduğu Karşılaşma programı MasterChef Türkiye’de sona gelindi. İzleyenleri ekran başına kilitleyen programın şampiyonu dün akşam yayımlanan kısımda belirli oldu. Pekala hangi İsim şampiyon oldu? Final gecesinde neler yaşandı? İşte ayrıntılar…

Genel

Gönül Dağı’ndan kahreden haber! Gönül Dağı artık yayınlanmayacak Gönül Dağı bitiyor mu?

admin
0 11

Gönül Dağı dizisinin 77. nihayet kısmı ekranlara damga vurmuştu. Gönül Dağı’nın yeni kısım fragmanının gelmemesi izleyicileri arama motorunda Gönül Dağı final mi, bitiyor mu? sorularını aratmaya başladı.

Genel

“Duy Beni” dizisinden hayranlarını üzecek karar! 20.bölüm veda sahnesi…

admin
0 22

StarTV’de yayın hayatına süratli bir giriş yapan üretim Duy Beni dizisinden hayranlarını üzecek final kararı geldi. Kalabalık bir senaryo grubu …