saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. “Duy Beni” dizisinden hayranlarını üzecek karar! 20.bölüm veda sahnesi…

“Duy Beni” dizisinden hayranlarını üzecek karar! 20.bölüm veda sahnesi…

admin admin -
24 0

StarTV’de yayın hayatına süratli bir giriş yapan üretim Duy Beni dizisinden hayranlarını üzecek final kararı geldi. Kalabalık bir senaryo grubu tarafından kaleme alınan sıra dönemin en Fazla izlenen üretimleri ortasında yer almayı başarmıştı. Reytinglerde uzun müddet muvaffakiyet yakalayan dizinin nihayet kısmında yaşadığı izleyici kaybından sonra imal için final kararı geldi.

7 Temmuz 2002’de birinci kısmıyla izleyici karşısına çıkan sıra “Duy Beni” seyircilerden tam not alarak tepeyi görmeyi başaran yapımlardandı. Başrollerinde Caner Topçu, Rabia Soytürk, Sümeyye Aydoğan, Helin Kandemir, Burak Can gibi genç isimlerin bulunduğu dizinin konusu kadar takımı da Fazla sevilmişti.

Duy Beni birinci kısım afişi

Başrollerinde genç oyuncuların yer aldığı sıra dönemin vazgeçilmezleri ortasında yerini almıştı. Ali Balcı’nın yönetmenliğini yaptığı sıra için toplumsal medyada fan sayfaları açılmıştı. Reytinglerde istediği sonuca ulaşan sıra ne yazık ki nihayet kısmında izleyici kaybı yaşadı.

Duy Beni

 

FİNAL KISMI NE VAKİT?

Perşembe günleri izleyici karşısına gelen Duy Beni en son 19.bölümüyle ekranlara geldi. Olayların yeterlice karıştığı nihayet kısımdan sonra 22. kısım için final kararı gelmişti. Ancak daha Çok uzatılmama kararı alınan sıra için daha erken final yapma kararı geldi. 17 Kasım 2022’de ekrana istikbal 20.bölüm dizinin final sahnesiyle nihayet bulacak ve sıra yayın hayatına veda edecek. Kıssanın nasıl bir nihayet ile biteceği ise merak konusu…

Duy Beni final mi yapıyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ege Kökenli’den estetik itirafı! “Bir işe yaramadı”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir