Gönül Dağı’ndan kahreden haber! Gönül Dağı artık yayınlanmayacak Gönül Dağı bitiyor mu?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 08, 2023 Yorum Yok

Gönül Dağı dizisinin 77. nihayet kısmı ekranlara damga vurmuştu. Gönül Dağı’nın yeni kısım fragmanının gelmemesi izleyicileri arama motorunda Gönül Dağı final mi, bitiyor mu? sorularını aratmaya başladı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan’ın rol aldığı üretimin nihayet kısmında Elif, annesinin kasabaya dönüşüyle Bir arada ikilem içinde kalır. Geçmişin Tasa travmalarını derinden hisseden Elif, annesinin kıssasını öğrendiğinde onu affedebilecek midir? Dizinin akıbeti merak konusu oldu. Pekala Gönül Dağı final mi, bitiyor mu? 

GÖNÜL DAĞI BU HAFTADAN SONRA YAYINLANMAYACAK

TRT 1 ekranlarında yayınlanan  Gönül Dağı dizisinin 77. kısım sonrasında ekrana bir mühlet Aralık vereceği ortaya çıktı. Rekor üstüne rekor kıran ve en sevilen diziler arasında 

GÖNÜL DAĞI nihayet KISIMDA NE OLDU?

Elif, annesinin kasabaya dönüşüyle Bir arada ikilem içinde kalır. Geçmişin Istırap travmalarını derinden hisseden Elif, annesinin kıssasını öğrendiğinde onu affedebilecek midir?

Amcaoğullarıyla en âlâ nişan tertibini yapma konusunda iddialaşan Cemile, Asuman ve Zahide kolları sıvamıştır. Asuman müzik okulunda Mahmut Tuncer’le karşılaşınca onu nişanda sahneye çıkmaya ikna eder. Mahmut Tuncer’in Gedelli’ye gelişiyle Birlikte başta amcaoğulları olmak üzere herkeste hem şaşkınlık hem de Sevinç oluşur.

Büyük Amel başardıklarını düşünen Cemile ve Asuman, nişan günü Mahmut Tuncer’in kaçırılmasıyla güç duruma düşer ve soluğu amcaoğullarının yanında alır. Nişan saatine kadar Mahmut Tuncer’i bulabilecekler midir?

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi, yeni ve heyecanlı kısımlarına kısa bir dönem ortası vermeye hazırlanıyor.

Sezon finali ile kısa bir molaya çıkacak olan oyuncular, Eskişehir’den ayrılmaya başladı bile.. Başarılı dizinin grubu ise dönem finaline ilişkin ikinci fragmanı görücüye çıkardı. Yayınlanan fragmanda; Asuman ve Ramazan’ın düğününün yapıldığı görüldü.

Asuman ve Ramazan’ın düğün günü, Gönül Dağı’ndan taşlar düşmeye başladı ve istek misyon için bölgeye gitti. Bu olaydan Evvel Ciritçi Abdullah’a mevti soran Dilek’in yaralanması ve Taner’in onu kucağında taşıması, “Öldü” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, kentlerde unutulmaya Çehre tutmuş pahaları gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna Ömür uğraşı veren insanların öyküsünü mevzu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum Kamu ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni kısmı heyecanla bekleniyor.

Gönül Dağı

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Sinema’nın üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ilişkin olan, direktörlüğünü Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu takımında; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir