Burçin Terzioğlu’ndan korkutan haber! Evde ayağını…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 08, 2023 Yorum Yok

Ekranların sevilen oyuncusu Burçin Terzioğlu geçtiğimiz günlerde bahtsız bir kaza atlattı. Meskeninin merdiveninde düşen Terzioğlu hayranlarını korkuttu. Ayağında kırık olan Terzioğlu’nun nihayet durumu nasıl? İşte ayrıntılar…

Yer aldığı birçok üretimde isminden sıklıkla bahsettirmeyi başaran hoş oyuncu Burçin Terzioğlu geçtiğimiz günlerde şanssız bir Hadise yaşayarak hayranlarını korkuttu. Bir müddettir Bir arada olduğu spor eğitmeni ümit Duygu’dan evlilik teklifi Meydan oyuncunun, geçtiğimiz hafta meskeninin merdiveninden düştüğü öğrenildi.

Burçin Terzioğlu

AYAĞINDA ATELLE DAVETE KATILDI

Özellikle yer aldığı Poyraz Karayel isimli dizideki Ayşegül karakteriyle Aka hayran kitlesine oluşan Burçin Terzioğlu, İstinyePark’ta düzenlenen, tanıtım yüzü olduğu markanın paneline katıldı. Meskeninin merdiveninden düşen ve ayak parmağı kırılan oyuncu ayağındaki atelle objektiflerin karşısına geçti.

Burçin Terzioğlu yüzü olduğu markanın panel davetinde

EVDE AYAĞINI KIRDI!

Bir hafta Evvel meskende merdivende düştüğünü söyleyen Terzioğlu, “Üç hafta bu türlü dolaşacağım” açıklamasını yapan Burçin Terzioğlu, ayrıyeten, “Yakında sete başlayacağım. Her şey ayarlandı, yakında başlıyoruz” sözlerini kullanarak ayağında Ufak bir kırık olduğunu söyledi.

Burçin Terzioğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bergüzar Korel keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir