Zafer Ergin’in Arka Sokaklar’dan ayrıldı denmişti! Rıza Baba gerçeği açıklayıp isyan etti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 27, 2023 Yorum Yok

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi arka Sokaklar’da oynadığı “Rıza Baba” karakteriyle hafızalara kazınan Zafer Ergin, diziden ayrılma kararı aldığı tez ediliyordu. Hususa dair açıklamalarda bulunan Ergin, “Dizi final yapmadan bitti. Başıma birinci sefer bu türlü bir şey geldi” diyerek Başkaldırı etti.

Başrollerini Zafer Ergin, hür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar, şair Çobanoğlu ve Tunç Oğuz‘un paylaştığı fenomen sıra “Arka Sokaklar” tam 17 dönemdir ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Dizinin anne karakterlerinden ‘Hüsnü Çoban’ı oynayan Özgür şair ve ‘Mesut Komiser’i oynayan Şevket Çoruh‘un beklenmedik ayrılığıyla bir mühlet ekranlara Uzaklık veren arka Sokaklar’dan kahreden bir ayrılık haberi daha geldi. 

Arka Sokaklar

İddialara nazaran; “Rıza Baba” karakteriyle herkesin sevgisini kazanan Zafer Ergin, 17 Yıl rol aldığı diziyle yaptığı mukaveleyi feshetti ve yeni istikbal projeleri kıymetlendirme kararı aldı.

Arka Sokaklar İstek Baba

“FİNAL YAPMADAN BİTTİ AYIPTIR”

Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen ehil oyuncu, geçtiğimiz eylül ayında 17’nci dönemiyle izleyiciyle buluşan arka Sokaklar dizisinin büsbütün bittiğini lisana getirdi. Final yapmadan dizinin bitmesine reaksiyon gösteren Ergin, şu sözleri kullandı:

“Dizinin bir anda bitmesi bizi üzdü ve şaşırttı. Keşke Türker İnanoğlu, hasta olmasaydı, devam etseydik. O da sonuçta üretimci, kendince bir ekip şeyler gördü herhalde, devam etmedi. Hayatımda birinci sefer başıma bu türlü bir şey geldi. Final yapmadan, şak diye bitti. “Instagram’dan ‘Sizi özledik’ ve ‘Ne Vakit başlayacaksınız?’ diye bildiriler geliyor. Bizim oyuncu olarak beşere ve seyirciye hürmetimiz var. Bize de, ‘Kusura bakmayın şunun için bitti’ demeleri lazımdı. Ayıptır. Finalin Öbür havası vardır. Arkadaşlar, ‘Para almadan final bölümü’ çekelim diyorlar.”

Arka Sokaklar bitti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kovanlarının girişlerini koruyan bekçi arılar izleyenleri hayrete düşürdü!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir