Tag

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen ve Enise Gür’ün 13 yıllık dostluğu! “Ünlüler dünyasında dostluk olmaz” diyenlere

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen ile 13 yıllık dostu Enise Gür’ün lisanlara desten dostlukları “Ünlüler dünyasında dostluk olmaz” diyenlere inat devam ediyor. Ortalarından adeta su sızmayan ve en Özel anlarını Birlikte geçiren ikili nihayet olarak bir aktiflikte tekrar bir ortaya geldi.

6 ay önce doğum yapan Fahriye Evcen kendini spora verdi! Ünlü oyuncunun son hali şaşırttı!

Geçtiğimiz aylarda ikinci Kez Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşayan hoş oyuncu Fahriye Evcen kendini spora verdi. Doğum kilolarından kurtulmak isteyen Ünlü oyuncu bir oldukça zayıfladığı dikkatlerden kaçmadı. Doğum kilolarında kurtulduğu hali Fazla beğenildi.

6 ay önce doğum yapan Fahriye Evcen’in son hali şaşırttı!

Geçtiğimiz aylarda ikinci Kez Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşayan hoş oyuncu Fahriye Evcen’in nihayet hali herkesi şaşırttı. Bir davette görüntülenen Evcen, doğum kilolarında kurtulduğu hali Fazla beğenildi.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in oğulları Karan’dan 23 Nisan kutlamalarına özel gösteri!

Ünlü oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, evvelki gün oğulları Karan’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocukluk Bayramı gösterisinden kareleri toplumsal medya hesabından yayınladı. meşhur çiftin oğullarının dans performansı toplumsal medya kullanıcılarından tam not aldı.

Taze anne Fahriye Evcen’den sosyal medyayı yıkan Kerem bebek paylaşımı! İşte Kerem bebek…

İkinci bebeği Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen oğulları Karan 4 yaşına Özel Tebrik yaptı. Evcen, fotoğraf karesine Ufak oğlu Kerem ile Birlikte iç oldu.

Fahriye Evcen günler sonra ortaya çıktı! Ünlü oyuncu Kerem bebeğinin kime benzediğini açıkladı

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten geçtiğimiz günlerde sevindiren haber gelmişti. İkinci bebeği Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen günler sonra eşi Burak Özçivit ile dışarıda görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, oğulları hakkında merak edilenleri açıkladı.

Fahriye Evcen ilk kez oğlu Kerem’i paylaştı! Takipçileri mest eden kare…

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten geçtiğimiz günlerde sevindiren haber gelmişti. İkinci bebekleri Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen günler sonra birinci kere Ufak oğlu Kerem’i paylaştı. İşte Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğulları Kerem bebek…

İkinci kez anne olan Fahriye Evcen’den günler sonra oğluyla paylaşım!

Geçtiğimiz günlerde ikinci Sefer Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşayan hoş oyuncu Fahriye Evcen, toplumsal medya hesabından oğlu Karan ile paylaşım yaptı. İşte o paylaşım;

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Kerem bebekle ilk kez görüntülendi! Bakın kime benziyor

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten sevindiren haber Çarşamba günü gelmişti. İkinci bebekleri Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit hastaneden çıkarken görüntülendi.