Fahriye Evcen ve Enise Gür’ün 13 yıllık dostluğu! “Ünlüler dünyasında dostluk olmaz” diyenlere

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 14, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen ile 13 yıllık dostu Enise Gür’ün lisanlara desten dostlukları “Ünlüler dünyasında dostluk olmaz” diyenlere inat devam ediyor. Ortalarından adeta su sızmayan ve en Özel anlarını Bir arada geçiren ikili nihayet olarak bir aktiflikte yine bir ortaya geldi.

Sabah’tan Merve Yurtyapan‘ın haberine nazaran; dostlukları yıllar öncesine dayanan Ünlü oyuncular Fahriye Evcen ile Enise Gür, güzel günde de Kötü günde de birbirlerinden hiçbir Vakit ayrılmayan dostlar ortasında yer alıyor. Yer aldıkları projelerin akabinde yakın arkadaşları vasıtasıyla tanışan ikili, dostluklarını 13 yıl boyunca devam ettiriyor. O denli ki ikili farklı projelerde yer alsalar da Cazibe ortalarında sık sık bir ortaya geliyorlar. Gür, yakın dostu Evcen’i birden fazla Vakit setinde ziyaret ederek ona dayanak oluyor. Birbirlerinin ailelerini de tanımaya başlayan ikili Yurt dışı tatillerinde, yılbaşı kutlamalarında, en Özel günlerinde daima bir ortada oldular ve “Ünlüler dünyasında dostluk olmaz” diyenlere 13 yıllık dostluklarıyla adeta karşılık veriyor.

Fahriye Evcen ile Enise Gür

ÇOCUKLARLA BİRLİKTE DOSTLUKLARI DA BÜYÜDÜ

Aileleri genişledikçe münasebetleri daha pekişen dostlar Evvel kendi doğum günlerinde bir ortaya gelirken vakitle çocuklarının memnunluklarını da birbirleriyle paylaşmaya başladılar. İkilinin, Evcen ile Özçivit çiftinin Aka oğulları Karan‘ın doğum gününde Bir arada geçirdikleri keyifli vakit toplumsal medyada da Aka İlgi gördü. Gür, o anları “Canım arkadaşım Fahriye yeterli ki var, buluşmalarımızda şen kahkahalar Noksan olmaz” notuyla toplumsal medya hesabından paylaşırken, Evcen de “Hayat dostlarla paylaşınca güzel” notunu düştü ve ikili birbirlerine olan sevgilerini bir Sefer daha lisana getirdi.

Fahriye Evcen ve Enise Gür

ABLASININ BABY SHOWER’INDA BİR ORTAYA GELDİLER

Her buluşmalarında ortalarında kahkahaların Noksan olmadığını belirten ikili nihayet olarak Gür‘ün ablasının baby shower‘ında bir ortaya geldi. İkili o renkli anlarını da toplumsal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi.

Enise Gür ile Fahriye Evcen dostluğu

Enise Gür ile Fahriye Evcen 13 yıllık dostluk

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

2 çocuk annesi Merve Özbey’den yeni paylaşım! Çocuğu ile Birlikte müzik ziyafeti verdi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir