Uğur Işılak oyunu kullandı: Eli vicdanında olanın pusulası şaşmaz!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 14, 2023 Yorum Yok

Eski Beyaz Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili ve ses sanatkarı Uğur Işılak, Türkiye’nin en Değerli günlerinden biri olan seçim için sandık başına gitti. Sarıyer özel Bilgen Ortaokulunda oyunu kullanan ehil sanatçı, “Eli vicdanında olanın pusulası şaşmaz.” tabirlerini kulllandı.

Hem sanatçı kişiliği hem de karakteriyle herkese Örnek olan ehil sanatçı Uğur Işılak, son yılların en kritik anlarından biri olarak nitelendirilen seçim için sandık başına gitti. Sarıyer özel Bilgen Ortaokulu’nda oy kullanan Ünlü sanatçı, vatandaşlardan ağır İlgi gördü. 

Uğur Işılak

Geçtiğimiz gün “Onca toprağa düşen şehitlerin hakkı için, gözü İhtiyar şehit çocuklarının vebalinden korktuğum için, bayrağa sarılı tabutun başında ‘Vatan sağ olsun’ diyen dağ üzere babaların yüzüne bakabilmek için, yüreği yangın yeri şehit annelerinin ahını almamak için safım Türkiye, oyum Erdoğan’a!.” sözlerinin yer aldığı “Safım Türkiye, Oyum Erdoğan’a” isimli klip çalışmasıyla takdir toplayan Işılak, toplumsal medya hesabından da manalı bir paylaşım yaptı.

Uğur Işılak oy kullandı

“#SafınBelliOlsun” etiketiyle takipçilerine seslenen ehil sanatçı “Eli vicdanında olanın pusulası şaşmaz.” ifadelerini kullandı. 

Uğur Işılak oy kullandı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Uğur Işılak’ın “Safım Türkiye” paylaşımı tüyleri diken diken etti!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir