Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den düşman çatlatan romantik poz!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 08, 2023 Yorum Yok

İkinci Kez Ebeveyn baba olmanın heyecanını yaşayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den aşk pozu geldi. Yeni fotoğraf paylaşarak takipçilerinin İlgi odağı olan Ünlü çift, Hasım çatlatan pozlarıyla kısa müddette zevk yağmuruna tutuldu.

Çalıkuşu dizisi ile başlayan aşk kıssalarını 2017 yılında evlenerek taçlandıran Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, 2019 yılında birinci çocukları Karan’ı, geçtiğimiz günlerde de ikinci çocukları Kerem’i kucaklarına almanın heyecanını yaşadı. Toplumsal medyayı etkin kullanan Ünlü çifttin birlikte çekildikleri öz Cazibe pozları ise takipçileri tarafından İlgi görüyor. Geçtiğimiz günlerde birlikte kamera karşısına geçen çiftten, bir yeni romantik poz daha eklendi.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen

ROMANTİK POZA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

Ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen toplumsal medya hesabından çekildikleri öz çekimi paylaşmasıyla gündeme geldi. Siyah ak giyindikleri kıyafetle kameraya uyumlu bir biçimde poz veren çift öz çekimleriyle gündeme geldi.

İşte Ünlü çiftin romantik öz Cazibe pozu;

NE OLMUŞTU?

ÜNLÜ ÇİFTTEN AŞK POZU GELDİ

Instagram hesaplarından yapmış oldukları paylaşımla gündeme gelen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in öz Cazibe pozu dikkat çekmişti. Fotoğrafta Fahriye Evcen’in hamilelik kilolarının da şimdi gitmediği de gözlerden kaçmamıştı.

İşte o fotoğraf;

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

“Adım Farah” setinde eğlenceli anlar! Engin Akyürek o sahneyi…
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir