Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in en mutlu günü! Fahriye Evcen ikinci kez anne oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 18, 2023 Yorum Yok

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ikinci bebekleri Kerem’i kucaklarına aldılar.

2017 yılında nikah masasına Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber geldi. Karan’ı kucaklarına almaları ile birinci Sefer anne-baba olmanın sevincini yaşayan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit ‘in Kerem ismini verdikleri oğulları dünyaya geldi. 

Karan isminde erkek çocuğu olan çift, his dolu anlar yaşandı. Burak Özçivit, doğum sırasında eşi Fahriye Evcen Özçivit’i yalnız bırakmadı.

DOĞUMA GÜNLER KALA UYKUSU KAÇIYORDU!

Evcen, doğuma günler kala toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını üzdü. Erkek bebek bekleyen Ünlü İsim nihayet günlerinin şiddetli geçtiği öğrenildi. Evcen, paylaştığı kareye ‘Gece uykusu hoş bir şeydi diye hatırlıyorum…’ notunu ekledi.

DOĞUMA GÜNLER KALA DİLEĞİNİ PAYLAŞTI

Doğuma sayılı günler kala sık sık paylaşım yapan Ünlü oyuncu bu sefer yeni yılda eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan ile poz verdi. 

Evcen Instagram hesabından yaptığı paylaşıma “Sağlıklı ve Şen bir Yıl dileriz herkese..” notunu düştü. Evcen’in bu paylaşımına yaklaşık 1 milyon zevk geldi.

“KAVUŞMAYA AZ KALDI”

İkinci oğlunu kucağına almak için gün sayan Evcen, fotoğrafını ‘Kavuşmaya az kaldı’ notu ile paylaştı. 

Evceni’n paylaşımına 2 saatte 766 bin zevk geldi. Eşi Özçivit’ten de yorum gecikmedi.

fahriye evcen

Baba olmaya hazırlanan Burak Özçivit eşi Evcen’in paylaşımına ‘Bekliyoruz’ notunu yazdı.

DOĞUMA AZ KALA GÖRÜNTÜLENDİ!

Erkek bebek bekleyen Fahriye Evcen karnı burnunda bir AVM’de görüntülendi. Evcen, daha sonra bir arkadaşıyla buluşarak, alışveriş cinsine Yemek molası verdi.

fahriye evcen karnı burnunda poz

Bebeklerine kavuşacağı günü iple çeken Ünlü oyuncunun karnının Fazla belirginleştiği ve ekrana sığmadığı dikkat çekti. 

2.ÇOCUKLARINA HANGİ İSMİ VERECEK?

Geçtiğimiz günlerde bir restoran çıkışı görüntülenen Evcen ve Özçivit çifti erkek bebeklerine verecekleri İsim aşikâr oldu. meşhur çift, ikinci bebeklerine Kerem ismini verecek.

MEYVE AŞERDİ

Erkek bebek bekleyen Fahriye Evcen gece yarısı aşerdiği anları Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Erkek bebek bekleyen Evcen gece saat 03.26’da canı incir ve kızılcık çekti. Hoş oyuncu o anları şaşkınlık emojisiyle paylaştı. İşte o paylaşım;

erkek bebek bekleyen Fahriye Evcen meyve aşerdi

BEBEKLERİNİN CİNSİYETİ MUHAKKAK OLDU!

Ortaya atılan bebek müjdesinden sonra bir sevindiren haber daha geldi. meşhur çiftin erkek çocukları olacağı belirtildi. 2,5 aylık Hamile olan Fahriye Evcen, Bodrum tatilinden yeni fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.

fahriye evcen

36 yaşındaki hoş oyuncu yanına gelen hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. İkinci bebeğine Hamile olan Evcen’in büyüyen karnı ise dikkatlerden kaçmadı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir