Tag

Evcen

Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit eşi Fahriye Evcen’le birlikte doğum günü partisinde!

Kuruluş Osman dizisinin yıldızı Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ile Birlikte arkadaşlarının doğum günü partisine katıldı. meşhur çifttin çekildikleri fotoğraf takipçileri tarafından ağır İlgi gördü.

İkinci kez anne olan Fahriye Evcen boksör oldu! O halleri gündem oldu

Geçtiğimiz aylarda ikinci Sefer Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşayan Ünlü oyuncu Fahriye Evcen reklam sineması için boksör oldu. Evcen’in o halleri toplumsal medyada Fazla beğenildi.

Taze anne Fahriye Evcen’den sosyal medyayı yıkan Kerem bebek paylaşımı! İşte Kerem bebek…

İkinci bebeği Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen oğulları Karan 4 yaşına Özel Tebrik yaptı. Evcen, fotoğraf karesine Ufak oğlu Kerem ile Birlikte iç oldu.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den düşman çatlatan romantik poz!

İkinci Sefer Ebeveyn baba olmanın heyecanını yaşayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den aşk pozu geldi. Yeni fotoğraf paylaşarak takipçilerinin İlgi odağı olan Ünlü çift, Hasım çatlatan pozlarıyla kısa müddette zevk yağmuruna tutuldu.

Fahriye Evcen Karan’ın dans ettiği anları paylaştı: Çocuklar yeryüzündeki en güzel şey!

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, toplumsal medya hesabından oğlu Karan’ın Okul gösterisindeki dans ettiği anları paylaştı. Karan’ın mutluluğuna ortak olan Evcen, paylaşımına “Çocuklar yeryüzündeki en hoş şey olabilir” notunu düştü.

Fahriye Evcen günler sonra ortaya çıktı! Ünlü oyuncu Kerem bebeğinin kime benzediğini açıkladı

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten geçtiğimiz günlerde sevindiren haber gelmişti. İkinci bebeği Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen günler sonra eşi Burak Özçivit ile dışarıda görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, oğulları hakkında merak edilenleri açıkladı.

İkinci kez anne olan Fahriye Evcen’in tesettürlü kareleri gündeme geldi!

Geçtiğimiz aylarda ikinci Kez Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşayan hoş oyuncu Fahriye Evcen yıllar Evvel oynadığı dizilerdeki tesettürlü haliyle gündem oldu. 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura’da yer Meydan Evcen’in bu hali hayranları tarafından Fazla beğenildi.

Fahriye Evcen ilk kez oğlu Kerem’i paylaştı! Takipçileri mest eden kare…

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten geçtiğimiz günlerde sevindiren haber gelmişti. İkinci bebekleri Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen günler sonra birinci kere Ufak oğlu Kerem’i paylaştı. İşte Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğulları Kerem bebek…

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Kerem bebekle ilk kez görüntülendi! Bakın kime benziyor

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten sevindiren haber Çarşamba günü gelmişti. İkinci bebekleri Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit hastaneden çıkarken görüntülendi.