saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Evcen

Evcen

Genel

Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit eşi Fahriye Evcen’le birlikte doğum günü partisinde!

admin
0 26

Kuruluş Osman dizisinin yıldızı Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ile Birlikte arkadaşlarının doğum günü partisine katıldı. meşhur çifttin çekildikleri fotoğraf takipçileri tarafından ağır İlgi gördü.

Genel

İkinci kez anne olan Fahriye Evcen boksör oldu! O halleri gündem oldu

admin
0 21

Geçtiğimiz aylarda ikinci Sefer Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşayan Ünlü oyuncu Fahriye Evcen reklam sineması için boksör oldu. Evcen’in o halleri toplumsal medyada Fazla beğenildi.

Genel

Taze anne Fahriye Evcen’den sosyal medyayı yıkan Kerem bebek paylaşımı! İşte Kerem bebek…

admin
0 16

İkinci bebeği Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen oğulları Karan 4 yaşına Özel Tebrik yaptı. Evcen, fotoğraf karesine Ufak oğlu Kerem ile Birlikte iç oldu.

Genel

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den düşman çatlatan romantik poz!

admin
0 23

İkinci Sefer Ebeveyn baba olmanın heyecanını yaşayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den aşk pozu geldi. Yeni fotoğraf paylaşarak takipçilerinin İlgi odağı olan Ünlü çift, Hasım çatlatan pozlarıyla kısa müddette zevk yağmuruna tutuldu.

Genel

Fahriye Evcen Karan’ın dans ettiği anları paylaştı: Çocuklar yeryüzündeki en güzel şey!

admin
0 23

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, toplumsal medya hesabından oğlu Karan’ın Okul gösterisindeki dans ettiği anları paylaştı. Karan’ın mutluluğuna ortak olan Evcen, paylaşımına “Çocuklar yeryüzündeki en hoş şey olabilir” notunu düştü.

Genel

Fahriye Evcen günler sonra ortaya çıktı! Ünlü oyuncu Kerem bebeğinin kime benzediğini açıkladı

admin
0 24

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten geçtiğimiz günlerde sevindiren haber gelmişti. İkinci bebeği Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen günler sonra eşi Burak Özçivit ile dışarıda görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, oğulları hakkında merak edilenleri açıkladı.