Yalı Çapkını dizisi 7. kısım fragmanı yayınlandı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Eki 31, 2022 Yorum Yok


Yayınlandığı her kısımla izleyiciden tam not alLahza ‘Yalı Çapkını’ dizisinin 7. kısım fragmanı yayınladı. Afra Saraçoğlu, Mert RamazLahza DEmir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu ‘Yalı Çapkını’ sıra her hafta Cuma günü konutlara konuk olmaya devam ediyor. Pekala Yalı Çapkını dizisinin konusu ne oyuncu takımında kimler var? İşte Star TV ekranlarında yayınlanLahza ‘Yalı Çapkını’ dizisinin 7. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

İlk kısım itibariyle izleyiciden tam not alLahza Yalı Çapkını, çarpıcı öyküsü ve başarılı oyuncu takımıyla her Cuma konutlara konuk oluyor.

Yalı Çapkını dizisinin 4 Kasım’da yayınlanacBeyaz olLahza 7. kısım fragmanı yayınlandı. İşte Yalı Çapkını’nın 7. kısım fragmanı…

Mert RamazLahza Demir

YALI ÇAPKINI DİZİSİ 7. KISIM FRAGMANI

YALI ÇAPKINI DİZİSİNİN 6. KISMINDA NE OLMUŞTU?

GErİlave oyuncu takımı gErİlave öyküsüyle izleyiciden tam not alLahza dizi, 28 Ekim akşamı 6’ncı kısmıyla ekranlMesafe geldi. Yusuf’un gelişiyle ortaları bozulLahza SeyrLahza ve Ferit’in birbirlerine her şeye Karşın desBiricik olması dikkBeygir çekerken; olaya Halis Ağa’nın da iç olması gündem oldu.

Afra Saraçoğlu

‘YALI ÇAPKINI’ DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin’in oturduğu Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet barış Günger kaleme alıyor. Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizinin oyuncu takımında, başrollerin yanı sıra Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Beğenilen Kansu, Ersin Arıcı, BerVilayet Pozam, DoğukLahza Polat, İrem Altuğ, ÖznTümör Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Zeybek Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen ÖzbayrBeyaz üzere isimler de yer alıyor.

Çetin Tekindor

‘YALI ÇAPKINI’ DİZİSİNİN KONUSU NE?

varlıklı KorhLahza Ailesi’nin reisi Halis Korhan’ın (Çetin Tekindor) çapkınlıklarıyla MeşhTümör torunu Ferit’i (Mert RamazLahza Demir) uslandırmBeyaz için evlenmesini şarka koşması ile olaylar başlar. Müsait bir gelin adayı bulunması için KorhLahza ailesi ile Ferit Antep’e masraf. Antep’te yollarının SeyrLahza ( Afra Saraçoğlu) ile kesişmesi ile ikisi için de olaylar gelişir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECek GÖRÜNTÜ;

Acun Ilıcalı hastaneden taburcu oldu! Birinci açıklamayı yaptı​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir