MasterChef’te hüzMeşhTümör veda! Sürpriz İsim elendi…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Eki 31, 2022 Yorum Yok


Masterchef Türkiye yayın hayatına tam gaz ediyor. Yarışmacılar bu hafta da eleme oyununda hünerlerini gösterdiler. Eleme oyununun ardındLahza sürpriz bir İsim yarışa vverme etti. kuvvetli isimlerin yer aldığı potada nefesler tutulurken, Tayfun yarışa vverme eden İsim oldu. İşte 30 Ekim 2022 pazar akşamında yaşananalar…

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın jüriliğini yaptığı ekranların sevilen Karşılaşma programı Masterchef’te yarışmacılar bu hafta da kıyasıya uğraş etti. Dokunulmazlık ve Ödül oyununun ardındLahza Dizi eleme gecesine gelince hüzMeşhTümör anlar yaşandı. art arda yenilgi yaşayLahza Kırmızı takımdan 6 kişi eleme potasında yarıştı.

Survivor 30 Ekim 2022 potadaki yarışmacılar

ÖDÜL OYUNUNU KAZANLahza EKİP AŞİKÂR OLDU

nihayet kısımda yaşanLahza eleme oyunundLahza Evvel yarışmacılar bir de Ödül oyunu için kozlarını paylaştılar. Gayretin galibi ise Kırmızı takım oldu.

MasterChef Kırmızı takım

“GECENİN EN BAŞARILI TABAĞI SEÇİLDİ”

Somer önder yarışmacıların tabakları için “Kaşık atılacBeyaz tabak, hepsi üst düzey” yorumunu yaparken, en başarılı bulunLahza tabBeyaz Metin’in oldu. Oyunun en başarılı bulunLahza ikinci tabağı ise BurBeyaz Kaya‘dLahza geldi.

MasterChef Metin

Vverme EDEN İSİM AÇIKLANDI!

arka arda yenilgi yaşayLahza Kırmızı takımdLahza 6 şahıs eleme potasında yarıştı. BurBeyaz Kaya, Serpilay, Tayfun, Yağız, Büşra ve Metin’in bulunduğu potadLahza bu hafta çıkamayLahza İsim Tayfun oldu. Midyeyi tabağına koyamayarBeyaz Aka bir kusur yapLahza yarışmKeder elendiğini öğrendikDeri sonra gözyaşlarına Yargıç olamadı.

MasterChef eleme

MasterChef 30 Ekim 2022 vverme eden isim:

TAYFUN:”SONUNA KADAR DEVAM EDECEĞİM”

Eleme sonucunun ardındLahza hüzMeşhTümör dakikalar yaşayLahza Tayfun’a şefler güzel dileklerde bulundu. YarışmadLahza elenirken gözyaşlarına Yargıç olamayLahza Tayfun, ‘“çok üzüldüm, benim hayallerim biraz daha ileri gitmekti. Banne daima hürmet, sevgi gösterdiler burada. Kimsenin kabini kırmBeyaz istemedim. Bir kaptanlık almBeyaz istiyordum gücümüz yetmedi. Sonuna kadar devam edeceğim. Bu meslekle ekmek yiyoruz, geçiniyoruz. Kendimi burada Fazla geliştirdim. çok teşekkür ediyorum” diyErİlave yarışa ve arkadaşlarına vverme etti.

MasterChef vverme eden İsim Tayfun

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir