Tv100 spikeri Ela Rumeysa Cebeci ekmek fiyatına Başkaldırı etti! Haber spikeri Ela: Olacak Amel değil

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 02, 2022 Yorum Yok


Haber spikeri olarak Tv100 ekranlarında gördüğümüz Ela Rumeysa Cebeci, canlı yayında ekmek fiyatlarını gündeme getirdi. Ekmek fiyatına Başkaldırı eden haber spikeri, “Siyez” ekmeğinin fiyatına inanamadığını söyledi. Tecrübeli sunucu ekmeğin fiyatını duyunca ‘olacak Amel değil’ diyerek kasada nasıl bıraktığını anlattı.

Tv100 ekranlarında yayınlanan “Gün Uyanıyor” programı sunucusu Ela Rumeysa Cebeci ekmek fiyatlarına Başkaldırı etti. Yükselen enflasyonla birlikte Besin eserlerinde de artışın gözükmesi herkes tarafından dillendirilirken Spiker Cebeci’de bu sözsel isyana ortak oldu. Ekmeğin 72 lira olduğunu söyleyen haber spikerinin kelamları gündeme bomba üzere düştü.

Tv100 spikeri Ela Rumeysa Cebeci

“TAVRIMI KOYDUM, ALMADIM”

Canlı yayında haber sunarken markette yaşadığı bir anı anlattı. Ekmeğin fiyatına şaşırdığını ve reaksiyon gösterdiğini belirten Cebeci, “Geçen gün Aka bir markete girdim. Bir siyez ekmeği alayım dedim. Bir baktım fiyatına, 72 lira… Dedim ki ‘gerçekten mi?’ Kasiyer dedi ki ‘gerçekten…’ Almayacağım dedim. Tutumumu koydum ve almadım.” söylemlerin de bulundu.

ela rumeysa cebeci ekmek fiyatı yorumu

“EKMEĞİN DEĞERİNİ BİLMEMİZ GÜZEL”

Alacağı ‘Siyez’ ekmeğinin fiyatını Çok bulan spiker, 72 lira olacak Amel değil. Siyez ekmeği tamam lakin 72 lira değil. Ekmeğin değerini bilmemiz de hoş.” ifadelerini kullandı.

 

tv100 haber spikeri rumeysa ela cebeci

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Solmaz Çiros’un paylaşımı reaksiyon çekti! O denli bir latife yaptı ki…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir