Seda Sayan’dan anlamlı çağrı! Depremzedeler için canını dişine takmıştı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 25, 2023 Yorum Yok

Depremden etkilenen vatandaşlar için birinci günden itibaren yardımlar toplayan Seda Sayan, geçtiğimiz gün eşiyle Birlikte bir AVM’de objektiflere yakalandı. Yardımların azaldığına dikkat çeken Ünlü müzikçi “Buradan tekrar sesleniyorum, lütfen yardımlarınıza devam edin.” tabirlerini kullandı.

Tüm Türkiye’de Aka bir panik ve dehşete neden olan Kahramanmaraş merkezli iki Aka zelzele sonrasında afet bölgesindeki vatandaşlar için dört bir yandan yardımlar toplandı. Temel gereksinimlerin karşılanması ve evsiz kalan vatandaşların barınma süreci için harekete geçen isimlerden biri de Seda Sayan oldu.

Kahramanmaraş merkezli sarsıntılardan kareler

“Türkiye Biricik Yürek” ortak yayınına katılarak depremzedeler için bağış toplayan ve ferdî olarak da birçok yardımda bulunan Sayan, önceki gün Akmerkez’de eşi Çağlar Ökten ile Birlikte görüntülendi. Annesinin gereksinimlerini almak için alışveriş merkezine geldiklerini söyleyen Sayan, muhabirlerin “Nasılsınız?” sorusuna “Hiç düzgün hissetmiyorum kendimi, bu felaketi unutmayacağız ve unutturmayacağız, Kıymetli olan bu” şeklinde Karşılık vererek zelzele sürecinden Fazla etkilendiğini lisana getirdi.

Seda Sayan

“DEPREM BÖLGELERİNE YARDIM ETMEYE DEVAM EDİN”

İlk günden itibaren zelzele bölgelerinin gereksinimleri için seferber olan Sayan, vatandaşlara davette bulunarak şöyle konuştu:

“İlk günden itibaren elimden geleni yaptım, 99 zelzelesinde de ben zati yıkıntı üstündeydim, çalışmalara katılmıştım. Bu sarsıntıda de başta Temel muhtaçlık; su ve ısınma olmak üzere birçok alanda Amel insanı arkadaşlarımla çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Lütfen, zelzele bölgelerine yardımlarınıza devam edin.”

Seda Sayan depremzedeler için yardım davetinde bulundu

DEPREMDE hayat KURTARAN DAVRANIŞLAR

Depremde hayat Kurtaran Davranışlar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir