saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Estetik

Estetik

Genel

Herkes onu Bilmem Mi şarkısıyla tanıdı! Sefo’nun gülümsemesi pahalıya patladı

admin
0 19

Bilhassa gençlerin Fazla sevdiği Sefo estetik bir gülüş için operasyon geçirdi. Dişine pırlanta taktıran Ünlü rapçinin gülümsemesi değerliye patladı.

Genel

Büşra Pekin yüzüne estetik mi yaptı? Ünlü oyuncu gerçeği ilk kez açıkladı

admin
0 25

Çok Hoş Hareketler programıyla isminden epey Laf ettiren Ünlü oyuncu Büşra Pekin nihayet periyotta yaptırdığı estetiklerle Fazla konuşuluyor. Aka bir değişim yaşayan Pekin, yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı. İmaj değişikliğine gittikten sonra görenlerin tanımakta zorlandığı oyuncu, herkesin merak ettiği estetik sorusunu cevapladı.

Genel

Büşra Pekin’in yüzüne estetik mi yaptı! Ünlü oyuncu gerçeği ilk kez açıkladı

admin
0 23

Çok Hoş Hareketler programıyla isminden epeyce Laf ettiren Ünlü oyuncu Büşra Pekin nihayet devirde yaptırdığı estetiklerle Fazla konuşuluyor. Aka bir değişim yaşayan Pekin, yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı. İmaj değişikliğine gittikten sonra görenlerin tanımakta zorlandığı oyuncu, herkesin merak ettiği estetik sorusunu cevapladı.

Genel

81 yaşındaki Bedia Akartürk’ten radikal karar! Yüzünü…

admin
0 34

Türk sanat müziğinin sevilen isimlerinden Bedia Akartürk verdiği kararla herkesi şaşırttı. Akartürk, 81 yaşında, “Daha genç, daha hoş görünmek istiyorum” diyerek estetik yaptırdığı sav edildi.

Genel

Hande Erçel o soruyu duyunca adeta çileden çıktı! “Yapmayın Allah aşkına”

admin
0 39

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen ekranların sevilen oyuncusu Hande Erçel, geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla Bir arada yeni yaşını kutladı. Gece sonunda muhabirlerin sorularını yanıtlayan hoş oyuncu gelen estetik sorularını duyunca adeta sıkıntıdan çıktı.

Genel

Hande Erçel estetik sorularını duyunca adeta çileden çıktı! “Yapmayın Allah aşkına”

admin
0 43

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen ekranların sevilen oyuncusu Hande Erçel, geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla Bir arada yeni yaşını kutladı. Gece sonunda muhabirlerin sorularını yanıtlayan hoş oyuncu gelen estetik sorularını duyunca adeta zahmetten çıktı.