Adele Ünlü şarkıyı neden söylemediğini itiraf etti: “Radiohead’e kızgınım!”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 04, 2022 Yorum Yok


Dünyaca Ünlü müzikçi Adele, geçtiğimiz gün gittiği Radiohead konserinde kümenin müziği ve Adele’nin de en sevilen kesimi olan “Creep”i neden seslendirmediğini itiraf etti. Kümeye sonlu olduğunu Anlatım eden Ünlü müzikçi klasik müziklerine devam edeceğini belirtti.

“Happy Hour with Adele (Adele ile Mesut saatler)” isimli Özel programda hayranlardan gelen soruları yanıtlayan 34 yaşındaki yıldıza sunucu ve komedyen Benito Skinner eşlik etti.

radiohead grup

“RADİOHEAD’E KIZGINIM”

Adele için söylemesi eziyetli olan müziklerin Mevcut olup olmadığı hakkında tartışılırken Skinner “Bunu hâlâ söylemek zorunda olduğuma inanamıyorum’ dediğin müzikler Mevcut mı?” sorusunu Adele’ye yöneltti. meşhur müzikçi düşünerek yanıtladığı soruya “Biliyor musun, evet, bir defasında bir Radiohead konserine gitmiştim ve kahretsin ki ‘Creep’i söylememişlerdi” açıklamasında bulundu.

adele

“TEKRAR SORUN”

Açıklamasına devam eden Adele “Çok kızmıştım. Yani anlıyorum, anlıyorum ancak yalnızca o kadar sinirlendiğim için ben bunu asla yapmazdım. 0 yaşıma geldiğimde tekrar sorun” tabirlerini kullandı.

adele

“SAMİMİYETTEN YOKSUN!”

İngiliz müzikçinin Las Vegas Residency Weekends With Adele konserlerinin 18 Kasım 2022 ve 25 Mart 2023 ortasında Las Vegas’taki Caesars Palace Kolezyumu’nda gerçekleşmesi planlanıyor. Adele, “samimiyetten” mahrum olduklarını hissettiği için konserleri ertelemişti. 

adele

BİLET FİYATI DUDAK UÇUKLATTI!

Röportajında İzah yapan Adele “Bunun benim için o müziklere hakikaten hayat vereceğini hissediyorum ve bu müzikleri şimdi tüketmedim, bu yüzden sanırım biraz yine hissetmem gerekecek” tabirini kullanmıştı. Önceki günlerde, Adele’in konser biletlerinin birtakım çevrimiçi yine satış sitelerinde yaklaşık 40 bin sterline (yaklaşık 845 bin TL) yükseldiği ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Fulya Öztürk’ün yerli araba TOGG’un Deneyim sürüşündeki reaksiyonları dikkat çekti!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir