Esra Dermancıoğlu’ndan hırsızlık itirafı! ‘Senaryomu çaldılar’

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 04, 2022 Yorum Yok


Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz gün konuk olduğu bir programda ‘hırsızlık’ itirafıyla izleyenleri ekran başına kilitledi. “Çekilen Mevcut ancak senarist ben değilim. Senaryomu yürüttüler” diyen Ünlü oyuncunun bahsettiği kişinin kim olduğu Aka merak konusu haline geldi.

“Fatmagül’ün Hatası Ne?”, “Doksanlar” ve “Kaderimin Oyunu” gibi sevilen üretimlerde rol Meydan oyuncu Esra Dermancıoğlu, şimdilerde ATV ekranlarının yeni dizisi “Bir Ufak Gün Işığı” dizisiyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Uğraş hayatındaki başarısıyla Aka zevk toplayan Ünlü oyuncu, evvelki gün Fatih Altaylı’nın sunumunu üstlendiği “Teke Tek” programına konuk oldu. 

Esra Dermancıoğlu

Hem oyunculuk dalı hem de Özel yaşantısına dair merak edilenleri anlatan Dermancıoğlu şaşırtan açıklamalarda bulundu. Oyunculuğa başlama sürecinden bahseden Ünlü oyuncu “Şahika Tekand’da eğitim aldım. Akabinde Ece Yörenç’ten bir Teklif geldi, ‘Fatmagül’ün Hatası Ne?’ ile başladım. Ece, ‘Mukaddes’ karakterini yazarken benim de oyunculuğa başlamak istediğimi görmüştü. çok güvenemediler aslında başlarda. Zira hiçbir deneyimim yoktu oyunculukla ilgili. 2009’da başladı serüvenim, buralara kadar geldi” şeklinde konuştu. 

Esra Dermancıoğlu Fatih Altaylının Teke Biricik programına konuk oldu

“SENARYOMU YÜRÜTTÜLER”

Yalnızca oyunculuk performansının değil kaleminin de kuvvetli olduğuna vurgu yapan Dermancıoğlu’nun ‘senaryo’ itirafı herkesi şaşkınlığa uğrattı. “Çekilen Mevcut fakat senarist ben değilim. Senaryomu yürüttüler” diye kelamlarına başlayan 53 yaşındaki oyuncu “Fikir hırsızlığına ‘hayır’ diyelim. Fikrimi çaldılar. çok Aka bir hata. Senin meskenine girip rastgele bir eşyanı almasından farkı yok” sözlerini kullandı. 

Esra Dermancıoğlundan hırsızlık itirafı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak pastadan Togg aracı yaptı! Gündeme damgasını vurdu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir