Pelin Karahan meslektaşlarına verdi veriştirdi! “Çocukları bile kendilerine benzemiyor”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Pelin Karahan nihayet devirde Biricik tipleşen meslektaşlarını Misli bir lisanla eleştirdi. Karahan estetiği abartıp değişik biri olan meslektaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Son periyotta verdiği kilolarla Fazla konuşulan iki çocuk annesi Pelin Karahan estetik çıkışıyla toplumsal medyanın gündemine oturdu. Karahan, estetiğin dozunu kaçıran meslektaşlarını tenkit yağmuruna tuttu.

pelin karahan estetik açıklaması

Karahan, estetiği abartan meslektaşlarıyla ilgili Farklı bir açıklamaya imza attı. İşte Ünlü oyuncunun estetik açıklaması:

“Estetiğin aşırısını oyunculara yakıştıramıyorum. Ufak dokunuşlarla hoş yaşama, hoş yaşlanma taraftarıyım. Kimin neye gereksinimi Mevcut bilmiyorum, ben de kendimde Ufak bir çukur gördüm ancak olsun bu bana ilişkin bir şey, burayı doldurursam, bu çeneyi büyütürsem ben farklı bir bayan olacağım dedim. Benim minik botokslarım Mevcut yalnızca.”

“ÇOCUKLARI BİLE KENDİNE BENZEMİYOR”

Ünlü oyuncu çok estetik operasyon geçiren bayanlarla ilgili de bir tespitte bulundu: “Bakın Fazla estetikli bayanlara, çocukları kendilerine benzemiyor. Yani haksız mıyım! Bakıyorsunuz çocuk bambaşka! Bu çocuk kimin çocuğu? Öbür bir bayan olmak Fazla gerçek gelmiyor. Ben, ben üzere olayım, Öbür birisi üzere olmayayım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yasak Elma setine sürpriz ziyaret! “Orijinal takım geldi…”

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir