Mustafa Sandal ortalığı karıştırdı: 30 yıldır bu sektördeyim ben yemem, halk da yemiyor!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz yıla oranla yılbaşı sahne fiyatlarına rekor bir artırım getiren Ünlü müzikçiler, Mustafa Sandal’ın radarına yakalandı. “Kimisi pr olsun diye fiyatını yüksek göstermeye çalışıyor lakin ben yemem. Aslında Kamu da yemiyor” biçiminde açıklamalarda bulunan Sandal, yeni bir tartışmanın fitini ateşledi.

Yeni yıla adım adım yaklaşırken Ünlü müzikçilerde yılbaşı konser planlarını oluşturmaya başladı. Geçtiğimiz Yıl 600 Bin ila 900 Bin TL ortasında sahne Meydan sanatkarlar, 2023’e merhaba demek için milyonluk sayılara el sıkıştı. Ünlülerin yılbaşı sahnesi için astronomik sayılar istemesi Mustafa Sandal‘ın dikkatinden kaçmadı. Evvelki gün Etiler’de görüntülenen Ünlü şarkıcı yılbaşı programının netleşmediğini Ama yüksek ihtimalle Azerbaycan’da olacağını lisana getirdi. 

Mustafa Sandal

“30 YILDIR BU BÖLÜMDEYİM BEN YEMEM”

Sanatçıların yılbaşı sahne fiyatları hakkında da sessiz kalmayan Sandal, “‘Normal bir vakte nazaran 2-3 kat daha Çok fiyatlar olabiliyor. Bu bir gerçek lakin birtakım isimlerin aldıkları sayıları görünce gülesim geliyor. Kimisi pr olsun diye fiyatını yüksek göstermeye çalışıyor lakin ben yemem, aslında Kamu da yemiyor. 30 yıldır bu bölümdeyim ben yemem” tabirlerini kullandı. Tarkan’ın 18 milyon TL alacağı hatırlatılan Sandal, “‘Öyleyse takımı yaşamıştır” diyerek gülümsemekle yetindi. 

Mustafa Sandaldan yılbaşı sahne fiyatları hakkında İzah

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Depreme yakalandığı anlar Lahza be Lahza kaydedildi! Twitch yayını terk etti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir