Emrah’tan simit ayranlı uyarı! “Şöhret sizi..”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Emrah, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda alışveriş cinsinde görüntülendi. Mesleğinin kırkıncı sanat yılı içinde olan Ünlü müzikçi, yeni projelerle Geri dönebileceğini söylerken meslektaşlarını da şöhret konusunda manidar bir formda uyardı.

2014 yılında nikah masasına oturduğu eski eşi Sibel Kirer ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Ünlü müzikçi Emrah’ın çocuklarının velayetinin anneleri Sibel Kirer’e verildiği belirtilişti. Kariyerinin kırkıncı sanat yılının içinde olan 51 yaşındaki şarkıcı, Nişantaşı’nda alışveriş yaparken objektiflere yakalandı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Emrah meslektaşlarına şöhret konusunda ikazlar yaptı.

Şarkıcı Emrah nişantaşında objektiflere yakalandı

“MÜZİKTEN HİÇBİR Vakit KOPMADIM”

Nişantaşı’ndaki AVM’de objektiflere yakalanan Emrah kimi açıklamalarda bulundu. Yakın vakitte yeni projelerle döneceğini söyleyen Ünlü şarkıcı “Ben müzikten hiçbir Vakit kopmadım ki. Yaptığım işler ortada. Müzikten kopulmaz, bırakamazsınız yani” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Emrah

HER Vakit HALKIN İÇİNDE OLDUĞUNU SÖYLEDİ!

Şöhretin kendisini yönetmesine hiçbir Vakit müsaade vermediğini ve mesleği boyuncu her Vakit halkın içinde olduğunu lisana getiren müzikçi şu sözleri kullandı:

“Ben işlerim ve projelerimle gündemde olmayı tercih ediyorum. ‘Siz susun, işiniz konuşsun derim’ ben” 

Şarkıcı Emrah

“SİMİT VE AYRAN ALIR HEM YÜRÜR HEM YERİM”

Şarkıcıların nihayet periyotlarda sokaklarda muhafazaları ile gezmelerine yorum yapan müzikçi, meslektaşlarını şöhreti düzgün yönetmeleri konusunda şu sözlerle uyardı: “Ben insan içinde olmayı seviyorum, onlarla sohbet etmeyi, merhaba demeyi severim. mesela simitçiden simit ve ayran alır hem yürür hem yerim. Natürel müdafaayla gezilecek yer Mevcut gezilmeyecek yer var. Bir konser ya da programınız olur gerektiğinde kullanılır. öbür türlü şöyle bir şey vardır. ‘Şöhret mi sizi yönetim ediyor, siz mi şöhreti yönetim ediyorsunuz?’ durumu ortaya çıkar. Orada ince bir çizgi var. Kimin sizi yönetim ettiği kıymetli. ün sizi yönetim ederse aynaya baktığınız Vakit kendinizi farklı görürsünüz. Parayı yönetmek de öyledir.”

Şarkıcı Emrah açıklamaları

“SEVDİĞİM MESLEĞİ YAPIYORUM”

Kariyerinin kırkıncı yılında olduğunu da ekleyen Ünlü müzikçi müzik mi daha güç yoksa oyunculuk mu sorusuna ise “Hiçbir Amel kolay değil. Benim kırkıncı yılım, kırk yıldır sevdiğim bir mesleği yapıyorum. Bir daha dünyaya gelsem Yeniden tıpkı işi yapmayı isterim. Müzik bir sevdadır, aşktır, oyunculuk da öyle” sözleriyle karşılık verdi.

Şarkıcı Emrah

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yasak Elma setine sürpriz ziyaret! “Orijinal takım geldi…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir