18 yaşındaki Hilal 51 yaşındaki üfürükçüye kaçtı! Acılı anne Müge Anlı’da kriz geçirdi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 19, 2023 Yorum Yok

Gündüz neslinin ilgiyle takip edilen programı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’in nihayet kısmına 18 yaşındaki kızının 51 yaşındaki üfürükçü olduğunu söyleyen bir adama kaçtığını öğrenen annenin feryadı damga vurdu. canlı yayında kızının kaçtığı 51 yaşında adamla birinci Kez Çehre yüze gelen Ebeveyn Şerife Hanım, hudut krizi geçirdi.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert” hafta içi her gün birbirinden Farklı husus ve konuklarla izleyenlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. kayıp ve cinayetlerin Sır perdesinin aralandığı programın nihayet kısmında yaşananlar toplumsal medyada Aka yankı uyandırdı. 18 yaşındaki Hilal’in meskenden kaçtığını Anlatım eden Şerife Hanım, kızının bulunması için Müge Anlı’ya başvurdu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Hilal’in kendisinden 33 ıslak Aka olan 51 yaşındaki üfürükçü bir adamla Bir arada olduğunu öğrenen Ebeveyn Şerife Hanım, canlı yayında hudut krizi geçirdi. Kızı ve Süleyman Bey’le yüzleşen anne, kızının sarmaş dolaş fotoğraflarını görünce kederden çıldırdı. Yüzünü göstermek istemeyen Süleyman Bey’e Öfke kusan Şerife Hanım, “Benim çocuğumla birlikteysen Şayet onun koltukaltına saklanma. Arlanmaz… Çocuğumun beynini yıkadın. Üfürükçü, dolandırıcı ve tacizcisin” diyerek Başkaldırı etti. Süleyman Bey’e söylenen laflar üzerine annesine “Nankör olma” diyen Hilal, Geri dönmek istemediğini ve Mesut olduğunu Anlatım etti. 

Müge Anlı ile Tatlı Misli üfürükçü adama kaçan Hilal olayı

“AHLAKSIZ BİR ŞEY OLMADI”

Kızının kendisinden yaşça Aka bir adamla Birlikte olmasını asla kabul etmeyeceğini söyleyen Ebeveyn Şerife Hanım, gözyaşları içinde stüdyoda avazı çıktığı kadar bağırdı. Müge Anlı ve ailenin isyanı üzerine yüzünü gösteren Süleyman Beyefendi ise kendisini “Ahlaksız bir şey olmadı. Ben konuşmaya başlayınca daima susturuyorum. Ben sonuna kadar Hilal’in ardındayım.” kelamlarıyla savundu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Emine Erdoğan’dan ‘Dünya Ortak Evimiz’ programı tanıtım görüntüsü geldi!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir