Kaç gün süren öksürük tehlikelidir? Canan Karatay’dan rahatlatacak öksürük krizlerine çözüm!

Beslenme, Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 22, 2023 Yorum Yok

Son periyotlarda yaşanan hastalıklardan sonra geçmek bilmeyen öksürük krizlerine karşı doğal tahliller epeyce istek görmektedir. kalp ve İç hastalıkları profesörü Canan Karatay geçmek bilmeyen öksürük krizlerine karşı doğal tahlillerini aktardı. Pekala kaç gün süren öksürük tehlikelidir? İşte öksürük hakkında ayrıntılar…

Üst teneffüs yollarının tahriş olmasıyla Bir arada gelen öksürük krizleri, sık ve şiddetli olduğu durumlarda akciğerlerde tahrişe neden olabilir. Bastırılması Muhtemel olmayan öksürük krizleri, üç ila sekiz haftayı geçiyorsa kesinlikle Tabip denetimine gidilmelidir. Öksürük krizlerini doğal tekniklerle geçirmek isteyen hastalara ise Canan Karatay’dan rahatlatacak doğal reçete metotları verildi. İşte o reçete…

Canan Karatay

CANAN KARATAY’DAN ÖKSÜRÜĞÜ BİR ÇIRPIDA GEÇİRECEK O REÇETE

Faranjit, bahar alerjisi, sinüzit üzere solunumsal enfeksiyonlarla ortaya çıkan öksürüğün ne kadar süreceği ve neden olduğu etkenler, bireyden şahsa değişmektedir. Pekala, geçmek bilmeyen inatçı kuru öksürüğe Canan Karatay şu formülleri sıraladı:

Öksürük krizleri

Karbonatlı su içmeyi öneren Karatay, “Boğazımızı yumuşatmak için zeytinyağı tüketebiliriz. Sanatkarlar da bilirsiniz ki çiğ yumurta içer. Gerçekten çiğ yumurta boğazdaki epiteli yumuşatır.” dedi.

Öksürüğe ne güzel gelir

İnatçı öksürüğü geçirmek için kemik suyu öneren Karatay, “Kemik suyundaki kolajen Fazla değerli. Kemik suyuna biraz limon suyu, biraz da kristal kaya tuzu koyarak içeceğiz. Kemik suyunu ılık olarak içersek boğazımız rahatlar.” sözlerini kullandı.

İnatçı öksürüğe ne güzel gelir

Kemik suyu ve çiğ yumurta içmenin kolesterolü yükseltmeyeceğini aktaran Karatay, “İçtiğiniz karbonatlı su, virüs ve bakterileri de öldürür. Bilhassa kışın bu virüs ve bakterilerin önüne geçmek için karbonatlı suyla gargara yapabilirsiniz.” formunda konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir