Selçuk Yöntem’den yıllar sonra “Adnan Ziyagil” itirafı geldi! “Çok çirkin sözler”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 23, 2023 Yorum Yok

Yayınlandığı periyoda damgasını vuran sıra Aşk-ı Memnu’nun Adnan Ziyagil’i olarak hafızalara kazınan ehil oyuncu Selçuk Yöntem’den yıllar sonra itiraf geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Metot, Zerrin Tekindor, Hazal Kaya üzere Ünlü oyuncuları bir ortaya getiren Halit Ziyagil’in ölümsüz yapıtı Aşk-ı Memnu yayınlandığı periyoda damgasını vurmuştu. İkonik karakterleriyle herkesin hafızasında yer edinen dizide Adnan Ziyagil olarak yer Meydan ehil oyuncu Selçuk Yöntem, oynadığı Ira hakkında yıllar sonra itiraflarda bulundu.

Aşk-ı Memnu

“ADNAN BEYEFENDİ OLARAK ANILMAK RAHATSIZLIK VERMİYOR”

Posta’dan Alev Gürsoy Cimin‘e röportaj veren ehil oyuncu, “Aşk-ı Memnu final yapalı neredeyse 12 Yıl oldu ancak biz hala tekrarlarını izliyoruz. Unutamıyoruz ve siz hala birçok insan için Adnan Bey’siniz. Bu, sizi rahatsız ediyor mu?” sorusuna şu halde Karşılık verdi:

“Aksine, Mesut ediyor. Seyirci o karakteri Fazla sevdi. Her Yıl iki Sefer yayımlanıyor ve tazeliğini hiç yitirmiyor. Bahis olarak ve imal olarak da tazeliğini yitirmiyor. 12 yıllık o jargon, o kostümler, eskimiyor. Müzik bile o denli. Bıraktığınız yerden tekrar izliyorsunuz. Ben bile tekraren izliyorum.”

Selçuk Yöntem

Yöntem, “Adnan Beyefendi yüzünden aldatılan adam imajı üzerime yapıştı’ diye sitem ettiğiniz olmuyor mu?” sorusuna ise “Yoo! Aldatılan adam imajının yapışmasını değil de aldatanı konuşmak lazım. Aldanan değil aldatan hatalıdır. Aldatılan adama üzülerek bakmak kadar yanlış bir şey yok. Çünkü o pek namuslu, saf ve pak bir formda hayatını yaşıyor. Aldatılan adam ezikliği, boynuzlu üzere nahoş telaffuzlar, toplumun yarattığı Fazla kendine inançsız laflar. Bu türlü kodlamamak gerekiyor. Her kim ne yaparsa kendine yapar, kendini aldatır aldatan.” cevabını vererek yıllar sonra itirafta bulundu.

Selçuk metot itirafta bulundu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Della Miles’ “Dom dom Kurşunu” müziğini söyledi! Performansıyla büyüledi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir