Büşra Pekin’in yüzüne estetik mi yaptı! Ünlü oyuncu gerçeği ilk kez açıkladı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 04, 2023 Yorum Yok

Çok Hoş Hareketler programıyla isminden epeyce Laf ettiren Ünlü oyuncu Büşra Pekin nihayet devirde yaptırdığı estetiklerle Fazla konuşuluyor. Aka bir değişim yaşayan Pekin, yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı. İmaj değişikliğine gittikten sonra görenlerin tanımakta zorlandığı oyuncu, herkesin merak ettiği estetik sorusunu cevapladı.

Ünlü oyuncu Büşra Pekin Çok kilolarından kurutulup apayrı birine dönüştü. Estetik operasyonda geçiren Pekin bu hali toplumsal medyada Fazla konuşuldu. Bilhassa nihayet devirde saçlarını da boyayan oyuncu bu hali için servet harcadığı tez ediliyordu.

büşra pekin

“YÜZÜMDEKİ Biricik ÖNEMLİ İŞLEM” DİYEREK AÇIKLADI

Hasan Can Kaya ile sinema çeken Büşra Pekin hakkında çıkan estetik haberlerine İzah geldi. En Aka değişikliğin kilo vermek olduğunu söyleyen Pekin, “Yüzümdeki Biricik Önemli süreç burun dokunuşudur. Hollywood yıldızlarının uyguladığı bir dokunuşu uyguladık. Rollerin durumuna nazaran de oyuncu botoksu yaparım. Dudaklarımı ve yanaklarımı elletmem” dedi.

AÇIKLAMASI Tİ’YE ALINDI!

Yüzümde bir Tane estetik olduğunu açıklayan Pekin, sosyal medyada ti’ye alındı.

“Biz Hasan Can Kaya ile sinema çekiyoruz, sinema gereği 23-24 yaşlarına inmem gerekti. çok Özel bir Hollwood tekniği kullanıyoruz. özel bantlarla yüzümü gerdiriyoruz 4 bantla. Yüzümde bir Tane estetik var. sıhhat ameliyatı sırasında ortadan çıkarmıştım, dudaklarım kendi dudaklarım” dedi.

“Ciddi kilo verdim. Beşerler haklı hiç alınmadım” diyen Büşra Pekin “Kendi doğallığımı bozmayı düşünmüyorum sinemalar için her şeyi yaparım” açıklamasında bulunmuştu.

Büşra Pekin, nihayet paylaşımına ‘Not: Yüzümde sinema için gerginleştirici bant uygulaması var. Estetik haberleri çıkarmayın’ notuyla paylaştı. 

Pekin’in paylaşımı toplumsal medya alay konusu oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yemekteyiz’in birincisi Rahşan Suluhan oğlunun dehşetli vefatıyla Çığlık etti!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir