Sinan Akcıl Togg alabilmek için araçlarını sattı! Tüylerini diken diken olacağı sahne olarak…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 04, 2023 Yorum Yok

Şarkıcı Sinan Akçıl, Türkiye’nin ulusal aracı Togg için iki otomobilini sattığını açıkladı. Yurt dışında Togg aracını gördüğünde tüylerinin diken diken olacağını belirten Akçıl, 2024’te “İnsanlar beni her yerde Togg ile görecek” dedi.

YouTube’de bir programa katılan müzikçi Sinan Akçıl, yerli araba Togg satın almak istediğini söyledi. Togg sahibi olmaya hak kazanan birinci 20 kişinin ortasında olmadığını dillendiren Akçıl, İlgi duyduğu 2 aracını Togg almak için sattığını söyledi.

Sinan Akçıl Togg konuşması

“TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLUR”

Togg kullanmayı Fazla istediğini belirten Sinan Akçıl, “Yakın vakitte inşallah iki aracımı da sattım, Togg almak ve Biricik otomobil kullanmak istiyorum. Yalnızca konserlere gidip geldiğimiz bir minibüsümüz var. Togg gelince o da gidecek. Ben 3 araçtan vazgeçip, yerli ve ulusal Togg’u kullanmayı tercih ettim. Bugün birinci teslimatı yapıldı. 2023 sonu yahut 2024’te inşallah beşerler beni her yerde Togg ile görecekler. Gurur duyduğum bir proje. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı kutlama ederim. Bence gerçekte Yurt dışında Togg görürsem tüylerim diken diken olur sahiden. çok başarılı bulduğum bir iş, Fazla memnunum. Ben de inşallah gururla Togg’a bineceğim.” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir