Tag

destek

Dünyaca ünlü isimlerde Türkiye’ye görüntülü destek mesajı yağdı: “Seninleyiz Türkiye”

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizi etkileyen zelzele felaketi sonrası Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Başkanlığı tarafından başlatılan “Seninleyiz Türkiye” kampanyası kapsamında, dünyaca tanınmış oyuncular Morgan Freeman, Aamir Khan, Azerin, Reshad Strick üzere isimler de Türkiye’ye takviye oldu. İşte dünyanın her yerinden Türkiye için seferber olan ünlülerin herkesi duygulandıran o bildirileri…

KADEM 10 yıldır Türkiye’nin dört bir yanında! Kadınların hayatına dokunan kadem…

KADEM Mütevelli Heyet Lideri Sümeyye Erdoğan Bayraktar zelzele bölgesinde bulundu. Adıyaman, Kahramanmaraş ve Hatay’daki KADEM bayan takviye merkezlerini ziyaret etti.

Murat Boz’dan alkışlanacak hareket! Doğum gününü TEV’e bağışladı

7 Mart’ta 42. yaşını kutlayacak olan Ünlü müzikçi Murat Boz’dan depremzedeler için manalı dayanak geldi. Boz, depremzede çocukların eğitimine dayanak vermek için doğum gününde manalı bir kampanya başlattı.

Emine Erdoğan “Bridges of Goods” insani yardım kampanyasına destek veren BAE halkına…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan zelzeleden etkilenen vatandaşlar için yardım kampanyasına takviye veren BAE Devlet Lideri Muhammed bin Zayed’in annesi Şeyha Fatima bint Mubarak’a ve BAE halkına teşekkürlerini iletti.

Mehmet Bozdağ duyurdu: Ayni ve nakdi desteklerimizi deprem bölgesine gönderiyoruz

Zelzele nedeniyle setleri durduklarını söyleyen Üretimci Mehmet Bozdağ set karavanlarını, jeneratörlerini, muhtaçlık olabilecek ekipmanları, birebir ve nakdi takviyeleri zelzele bölgesine gönderdiklerini açıkladı.

Sümeyye Erdoğan öncülüğünde KADEM’in ‘Kadın Destek Merkezi’ açıldı

KADEM Mütevelli Heyeti Lideri Sümeyye Erdoğan Bayraktar öncülüğünde gerçekleşen merasimle Fatih Edirnekapı’daki Bayan Dayanak Merkezi bugün hizmete açıldı. Merasim, Bayraktar’ın yanı Dizi Yönetim Konseyi Lideri Saliha Okur Gümrükçüoğlu, proje paydaşları ve davetlilerin iştirakiyle gerçekleşti. Yasemin.com grubu olarak Müge Çakmak muhabirliğinde Sümeyye Erdoğan Bayraktar’a mikrofonumuzu uzattık.

Armağan Çağlayan kansere yakalandı! ünlü isimden destek mesajı geldi

Başarılı üretimci armağan Çağlayan’dan sevenlerini üzecek Kötü bir haber gelmişti. Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyerek toplumsal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığı haberini duyurmuştu. meşhur yapımcıya müzikçi Ebru Gündeş’ten dayanak geldi.

Otizm Tedavi Yöntemleri

Sağlık Eyl 09, 2022 Yorum Yok

Erken tanı ve teşhisle çocukların tam sosyal hayatlarında ki işlevlerine ulaşmasına yardımcı olur. Tedavilerde ki en önemli aşama otizm tanısı konulmuş çocuğun günlük hayatta ki, becerilerine yerine getirmesi ve gelişmesidir. Otistik hastaların durumları, davranışları değişebilir. Tedavi yöntemleri genel de bireysel kişiliklerine ve aile yaşantısına göre farklılık gösterebilir. Otistik çocukların büyük bir bölümü kendilerine uygun olan tedavilere çok iyi yanıt verirler….