Tag

Buse Varol

33 yaşındaki Buse Varol annesi ve babasını paylaştı! Annesini görenler şaşırdı

Alişan’ın eşi Buse Varol geçtiğimiz gün Instagram hesabından babası Ramis Varol ve annesi Birsen Özgan, çocukları Burak ve Eliz ile fotoğraf paylaştı. Buse Varol’un annesini görenler şaşırdı.

Buse Varol aşka geldi! Hakkında çıkan iddialara eşi Alişan’la cevap verdi

Buse Varol aşka geldi. Eşi Alişan’la olan paylaşımını toplumsal medya hesabından paylaştı. Haklarında çıkan bütün tezlere fotoğrafın altına yazdığı notla karşılık verdi. İşte Buse Varol’dan Hasım çatlatan paylaşım

Alişan sessizliğini bozdu! Annesi ve eşi Buse Varol ile ilgili ilk kez açıklama yaptı

Ünlü türkücü Alişan, geçtiğimiz günlerde annesinin eşi Buse Varol’la ilgili “Buse bana nedense nihayet krizden sonra İçten gelmiyor. Güya fırsatı bulunca gidecekmiş üzere duruyor” yorumu beğenmesiyle ilgili sessizliğini bozu. Alişan dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Buse Varol ve Kayınvalide Suzan Tektaş arasında ipler gerildi! Buse Varol istenmeyen gelin mi?

Geçtiğimiz Yıl boşanmanın eşiğinden dönen Buse Varol ile ilgili toplumsal medyada yapılan bir yorumu kayınvalide Suzan Tektaş beğendi. Argümana nazaran Kayınvalide Tektaş’ın bu hareketi ikilinin ortasında iplerin gerilmesine neden oldu. Gelin kaynana ortasında yeni bir krizin oluşması akıllara Buse Varol istenmeyen gelin mi sorularını getirdi. İşte ayrıntılar;

Buse Varol’dan Aile açıklaması! “Geniş aile güzeldir”

2018 yılında Alişan’la dünyaevine giren Buse Varol, geçtiğimiz günlerde eşi Alişan tarafından erken doğum günü sürprizi ile karşılaşmıştı. Aile hakkında yorumlarda bulunan Varol, Geniş aile güzeldir” diyerek, akıllarda soru işareti bıraktı.

Buse Varol şarkıcılığa soyundu! Alişan görünce ne diyecek?

Oyuncu Buse Varol gittiği bir yerde sahneye çıkarak ‘Devlerin Aşkı Aka Olur’ isimli şarkıyı okudu. Buse Varol’un müzik söylediği anlara yorumlar yağdırırken Varol’un performansı reaksiyon topladı. Bir Fazla takipçisi ‘Alişan görünce ne diyecek?’ biçiminde yorumda bulundu.